piotr rubik

Cartoon Network. Margaret, Roksana Węgiel i Zosia Ślotała na urodzinach telewizji dla dzieci! Kto jeszcze się pojawił? [ZDJĘCIA]

We wrześniu minęło dokładnie dwadzieścia lat, odkąd Cartoon Network rozpoczął nadawanie w Polsce. W tym czasie na kreskówkach takich jak „Atomówki” czy „Laboratorium Dextera” wychowały się całe pokolenia, a dziś dzieci z zaciekawieniem śledzą losy Gumballa, czy Bena 10. Stacja niezmiennie stawia na oryginalne produkcje, a już wkrótce na antenie pojawią się kolejni nowi bohaterowie.

25.09.2018Cartoon Network

"Polska dla Świata". Telewizja Polska pomaga. Kiedy koncert Piotra Rubika? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W niedzielę w Jedynce wyjątkowy koncert z cyklu „Polska dla Świata”. Na scenie m.in. Piotr Rubik oraz soliści współpracujący z muzykiem, a także Wrocławski Chór Akademicki i Orkiestra Filharmonii Dolnośląskiej. Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka sms na rzecz ofiar wojny w Syrii. Telewizja Polska po raz kolejny włącza się w pomoc poszkodowanym mieszkańcom zniszczonego kraju.

24.11.2017Polska dla Świata

"Aplauz, aplauz!", odcinek 1. już w niedzielę, 6 września w TVN! [WIDEO]

Śpiewasz wraz z rodziną przy dźwiękach gitary na wakacjach? Jesteście mistrzami wspólnego kolędowania? Czas wyjść z domowego zacisza i stanąć w blasku świateł! Po raz pierwszy na scenie staną juniorzy rodu wraz ze swoją mamą, tatą, babcią lub dziadkiem i wyśpiewają sobie sławę! O przejściu do kolejnych etapów zadecyduje… aplauz widowni zgromadzonej w studiu oraz głosy ławy jurorskiej. A zasiądzie w niej dwójka profesjonalnych muzyków - Anna Rusowicz i Piotr Rubik oraz najbardziej empatyczna psycholog - Małgorzata Ohme! Nowy program „Aplauz, Aplauz!” poprowadzi energetyczna Agnieszka Szulim!

06.09.2015Aplauz aplauz!

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×