piotr stramowski

„Pokusa”. Helena Englert zadała szyku na premierze ekranizacji erotycznego thrillera! Mirella Papciak odsłoniła przed fotoreporterami perfekcyjne ciało!

Za nami galowa premiera nowego polskiego filmu pt. „Pokusa”, który jest ekranizacją erotycznego thrillera autorstwa Edyty Folwarskiej. Gwiazdą produkcji jest Helena Englert. Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny zadała szyku i zaprezentowała się niczym gwiazda z Hollywood! Za to Mirella Papciak odsłoniła przed fotoreporterami perfekcyjne ciało! Zobaczcie zdjęcia!

26.01.2023Pokusa

"Miłość na pierwszą stronę". Piotr Stramowski boi się o córkę. Chodzi o hejt w sieci i złośliwe komentarze

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke uchodzili za zgodną parę - do czasu, aż nie zaskoczyli wszystkich oświadczeniem o swoim rozstaniu. Wówczas w sieci zaroiło się od komentarzy, nie zawsze o przychylnym i pozytywnym wydźwięku. Aktor nie kryje, że boi się o swoją dorastającą córkę, która prędzej czy później zderzy się z tym - bo jak wiadomo, w internecie nic nie ginie.

14.10.2022Miłość na pierwszą stronę

"Miłość na pierwszą stronę". Plejada gwiazd na premierze. Olga Bołądź w prześwitującej stylizacji, Ada Fijał w zielonych piórach i dawno niewidziany Piotr Zelt

Czas premiery to niewątpliwie okazja, aby zabłysnąć na ściance ciekawą stylizacją. W obliczu mnogości dzisiejszych trendów, gwiazdy mają w czym wybierać. Pokazały to na premierze filmu "Miłość na pierwszą stronę"! Paulina Koziejowska i Olga Bołądź postawiły na prześwitującą czerń, Ada Fijał - na zielone pióra, a Barbara Kurdej-Szatan na komplet w soczystej żółci. W galerii publikujemy masę zdjęć!

05.10.2022Miłość na pierwszą stronę

"Nie czas umierać". Misiek Koterski i Dagmara Bryzek, Andrzej Chyra i Karolina Bruchnicka na polskiej premierze nowego Bonda! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie?

Za nami uroczysta polska premiera najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda pt. "Nie czas umierać". Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd i celebrytów, w tym m.in. Misiek Koterski ze swoją nową partnerką Dagmarą Bryzek, Andrzej Chyra czy Karolina Bruchnicka. Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie? Sprawdźcie!

30.09.2021Nie czas umierać

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×