piotr stramowski

"Juliusz". Doda, Piotr Stramowski, Izabela Trojanowska i Anna Smołowik na premierze nowej polskiej komedii! Kto się jeszcze pojawił? [ZDJĘCIA]

10 września w Warszawie odbyła się oficjalna premiera nowej polskiej komedii pt. "Juliusz". Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd filmu: Wojciecha Mecwaldowskiego, Jana Peszka, Anny Smołowik oraz Rafała Rutkowskiego. Na wydarzeniu pojawili się także m.in. Doda, Piotr Stramowski, Izabela Trojanowska oraz Katarzyna Sowińska! Zobaczcie zdjęcia z premiery filmu "Juliusz"!

11.09.2018Juliusz

"Odnajdę cię". Stawką w tej grze jest życie jej dziecka! Wkrótce w kinach nowy polski thriller! [ZDJĘCIA]

„Odnajdę cię” (tytuł roboczy „Justa”) to trzymający w napięciu thriller sensacyjny, który zadowoli wszystkich miłośników skandynawskich kryminałów oraz sympatyków kina, w którym od lat niepodzielnie rządzi Lian Neeson. Historia policjantki, która uwikłana w pogoń za mordercą, sama staje się celem jego wyrachowanych ataków. Czy zdoła ocalić siebie i bliskich zanim będzie za późno? Zobaczcie pierwsze zdjęcia!

14.06.2018Odnajdę cię

"Katyń – Ostatni świadek". Gwiazda "Westerworld" u boku polskich aktorów! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Tallulah Riley jest brytyjską aktorką teatralną, telewizyjną i filmową. Występowała w takich produkcjach jak „Incepcja” czy „Duma i uprzedzenie”, znana jest również z serialu „Westworld” – hitu telewizji HBO. Jednak to nie osiągnięcia aktorskie przysporzyły jej najwięcej popularności, a historia burzliwego związku z multimiliarderem Elonem Muskiem. Teraz zobaczymy ją u boku Piotra Stramowskiego i Roberta Więckiewicza w filmie "Katyń – Ostatni świadek".

08.05.2018Katyń – Ostatni świadek

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×