piotr trojan

"Johnny". Historia o przyjaźni, która zmienia życie. Mamy teaser i plakat polskiego filmu w gwiazdorskiej obsadzie!

"Johnny" to film o przyjaźni, która może zmienić życie. - Napisałem tę historię, aby nawet najbardziej zdołowany człowiek uwierzył, że nowe, dobre życie może się rozpocząć w trudnych do wyobrażenia, ekstremalnych okolicznościach - mówi twórca filmu. Obraz swoją kinową premierę będzie miał 23 września. W rolach głównych Dawid Ogrodnik i Piotr Trojan. Zobacz teaser i plakat filmu!

09.06.2022Johnny

"Johnny". Mamy pierwsze zdjęcia z planu filmu o księdzu Janie Kaczkowskim! Dawid Ogrodnik i Piotr Trojan w głównych rolach

Zakończyły się zdjęcia do filmu „Johnny” w reżyserii Daniela Jaroszka. Produkcja przybliży historię księdza Jana Kaczkowskiego, łamiącego stereotypy założyciela hospicjum domowego w Pucku, niezwykle popularnego duchownego, vlogera, autora książek. W głównych rolach występują Dawid Ogrodnik oraz Piotr Trojan. Na ekranie zobaczymy również m.in. Marię Pakulnis oraz Joachima Lamżę.

28.09.2021Johnny

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Film o Tomaszu Komendzie doczekał się serialowej wersji! Kiedy i gdzie premiera?

Player zaprasza na wyjątkową odsłonę przeboju kinowego, który w 2020 roku podbił serca widowni i krytyków filmowych. Serial Player Original „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to opowieść o życiu młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za zbrodnię, której nie popełnił. Produkcja pozwala jeszcze lepiej poznać tę emocjonującą historię, rozwijając wątki, które nurtują polskich widzów. Premiera już 24 stycznia tylko na Playerze!

18.01.202125 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" online. Film można oglądać w Internecie w ofercie Player TVN! Kiedy premiera i ile kosztuje?

W ofercie Playera TVN pojawi się głośny film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Produkcja oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, dotyczących prawdopodobnie najsłynniejszej sprawy niesłusznego skazania w Polsce. Jeśli przegapiliście jego kinową premierę, nic straconego! Teraz będziecie mogli go obejrzeć za pośrednictwem Playera TVN.

10.12.202025 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" [RECENZJA]. Piotr Trojan zachwyca jako Tomasz Komenda! To kino, które boli, uwiera i frustruje!

Noc sylwestrowa 1996/1997. Na dyskotece w Miłoszycach pod Wrocławiem bawi się 15-letnia Małgorzata. Rano jej zwłoki zostają znalezione między okolicznymi gospodarstwami, a diagnoza śledczych jest następująca: dziewczyna najpierw została brutalnie zgwałcona, a następnie zmarła z wykrwawienia i wyziębienia. Ponad trzy lata później, po nagłośnieniu sprawy w programie "Telewizyjne Biuro Śledcze", zatrzymany zostaje podejrzany - Tomasz Komenda. O innej stronie tych wydarzeń wspomina film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

18.09.2020Recenzja

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×