Piotr Woźniak-Starak, Alicja Szemplińska i Viki Gabor wśród najczęściej wyszukiwanych osób w 2019 roku. Kto jeszcze znalazł się na liście Google?

Google podał najczęściej wyszukiwane hasła w 2019 roku. Piotr Woźniak-Starak, Alicja Szemplińska i Viki Gabor wśród najczęściej wyszukiwanych osób. Kto jeszcze znalazł się na liście?

Multimedia

Piotr Woźniak-Starak, Alicja Szemplińska i Viki Gabor wśród najczęściej wyszukiwanych osób w 2019 roku

Pod koniec każdego roku Google publikuje listę najczęściej wyszukiwanych haseł. Wszystko podzielone jest na kategorie i regiony. W Polsce wśród najczęściej wyszukiwanych osób w 2019 roku znaleźli się Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, Alicja Szemplińska i Viki Gabor.

Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Dorotą Wellman. Co powiedziała pierwszy raz w TV po śmierci męża?Zobacz więcej

W zasadzie można powiedzieć, że lista ta nie jest zaskoczeniem. Tragiczna śmierć producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła Polakami. Kilkudniowe poszukiwania ciała sprawiły, że Internauci z niecierpliwością czekali na kolejne doniesienia w tej sprawie i wpisywali w wyszukiwarce "Piotr Woźniak-Starak". Nie dziwi także, że na jednej z 10 pozycji najbardziej wyszukiwanych osób znalazła się żona zmarłego filmowca, Agnieszka Woźniak-Starak.

Na 5. miejscu listy pojawiła się zwyciężczyni "The Voice of Poland" Alicja Szemplińska. 17-latka oczarowała widzów swoim głosem i sprawiła, że pierwszy raz zwyciężyła drużyna Tomsona i Barona.

Viki Gabor, czyli zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 zajęła 7. miejsce.

Oto 10 najczęściej wyszukiwanych osób w 2019 roku:

 1. Piotr Woźniak-Starak
 2. Paweł Adamowicz
 3. Olga Tokarczuk
 4. Agnieszka Woźniak-Starak
 5. Alicja Szemplińska
 6. Cameron Boyce
 7. Viki Gabor
 8. Dawid Żukowski
 9. Kasia Stankiewicz
 10. Luke Perry
Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×