Piotr Woźniak-Starak - milioner i producent filmowy. Kim jest mąż Agnieszki Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak, który zaginął na jeziorze Kisajno, prywatnie mąż Agnieszki Woźniak-Starak, jest producentem filmowym, milionerem i synem potentata farmaceutycznego.

Multimedia

Piotr Woźniak-Starak zaginął

W niedzielę (18 sierpnia 2019) nad ranem policja w Giżycku otrzymała zgłoszenie, że po jeziorze Kisajno pływa samotna motorówka. Okazuje się, że w nocy pływał nią Piotr Woźniak-Starak i 27-letnia mieszkanka Łodzi. Podczas wykonywania manewru oboje wypadli z łódki. Kobiecie udało się jednak dopłynąć do brzegu. Obecnie trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka.

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno. Prokuratura potwierdziła jego tożsamośćZobacz więcej

Kim jest Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak jest synem z pierwszego małżeństwa Anny Woźniak z Jerzym Starakiem, z którym zarządza jedną z największych polskich firm farmaceutycznych, Polpharmą. Majątek Jerzego Staraka wyceniany jest na prawie 6 mld zł, dzięki czemu w 2019 roku znalazł się na liście najbogatszych Polaków w rankingu Forbes. Matka Piotra dodatkowo jest restauratorką i kolekcjonerką sztuki. Kobieta prowadzi firmę Belvedere Łazienki Królewskie z ekskluzywną restauracją Belvedere. Piotr ma młodszą siostrę, 29-letnią Julię.

Piotr Woźniak-Starak uczęszczał do szkoły w Szwajcarii, a następnie skończył reklamę i komunikację w Emmerson College w Bostonie. Zawsze jednak marzył, aby zostać producentem filmowym. W końcu założył Watchout Production i wyprodukował takie filmy jak "Bogowie", "Sztuka kochania" i "Big Love".

W 2015 roku na Balu Dziennikarzy TVN oświadczył się Agnieszce Szulim. Para wzięła ślub we wrześniu 2016 roku w Wenecji.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • delta (gość)

    Wiele portali zeszmaciło się, wyłączając komentarze do tego tematu! Albo się przestraszyło (przez niepochlebne opinie) ojczyma, albo liżę mu buty :-) Wstyd. I gdzie tu wolność słowa? Pewnie gryzie go nieczyste sumienie z przeszłości :-)

    20.08.2019 01:39
  • Jaj (gość)

    Chciał bzyknąć młodszą na boku a miliony nie uniosły na wodzie.

    19.08.2019 16:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×