Piotr Woźniak-Starak w chwili śmierci był pod wpływem alkoholu. Są wyniki sekcji zwłok męża Agnieszki Woźniak-Starak!

Prokuratura Okręgowa w Olsztynie w środę (25.09) ujawniła wyniki sekcji zwłok Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w nocy z 17 na 18 sierpnia br. Jak się okazuje, mąż Agnieszki Woźniak-Starak w chwili śmierci był pod wpływem alkoholu. Co jeszcze wykazały wyniki sekcji? Jaka była przyczyna śmierci znanego producenta?

Multimedia

Piotr Woźniak-Starak - wyniki sekcji zwłok

Piotr Woźniak Starak był przed śmiercią pod wpływem alkoholu. To opinia biegłych, którzy przeprowadzili sekcję zwłok tragicznie zmarłego producenta filmowego i męża Agnieszki Woźniak-Starak. Badania krwi zmarłego wykazały obecność 1,7 promila alkoholu etylowego, a badania chemiczne moczu wykazały obecność 2,4 promila alkoholu etylowego.

Wymowne zdjęcie Zosi Ślotały z pogrzebu poruszyło internautówZobacz więcej

Przyczyną śmierci męża Agnieszki Woźniak-Starak była zaś ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa będąca następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego, w wyniku działania narzędzia ostrokrawędzistego. Rozmieszczenie i cechy morfologiczne ran wskazują, że najprawdopodobniej powstały one w wyniku zadziałania śruby napędowej łodzi motorowej – poinformowała Prokuratura Okręgowa w Olsztynie.

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos po śmierci męża! Już nigdy nie wróci do telewizji?Zobacz więcej

Piotr Woźniak-Starak nie żyje- co się wydarzyło?

W nocy z 17 na 18 sierpnia około godziny 2:00 motorówka, którą płyną Piotr Woźniak-Starak i 27-letnia kobieta podczas zakrętu przewróciła się. Oboje znaleźli się w wodzie, jednak kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Około godz. 04 dryfującą łódkę zauważyli rybacy i zgłosili ten fakt policji. - O godz. 4 nad ranem (w niedzielę - red.) otrzymaliśmy zgłoszenie, że motorówka pływa po jeziorze i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Po przybyciu na miejsce policjanci z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdzili, że na pokładzie dryfującej motorówki nie ma nikogo - powiedział mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji, którego cytuje Onet.pl. Na miejsce przebyli policjanci oraz ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Motorówka miała wyłączony silnik. W trakcie poszukiwań, na brzegu znaleziono kobietę. Była w dobrym stanie. Ciało producenta odnaleziono kilka dni później. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Starak odbył się 30 sierpnia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Antek (gość)

    A ile wulgaryzmow na temat tej dziewczyny Co z nim byla,ludzie sa podli ,to chyba zazdrosc

    26.09.2019 11:01
  • Magda (gość)

    Człowiek nie żyje dajcie spokój. Uszanujcie jego pamięć sępy które chcą uchodzić za dziennikarzy.

    25.09.2019 22:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×