Piotr Woźniak-Starak w chwili śmierci był pod wpływem narkotyków? Są wyniki badań na obecność środków narkotycznych!

Krzysztof Stodolny, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie ujawnił, co wykazały wyniki badań na obecność środków narkotycznych w organizmie tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Czy Piotr Woźniak-Starak w chwili śmierci był pod wpływem narkotyków? Wszystko jest już jasne!

Multimedia

Piotr Woźniak-Starak - wyniki badań na obecność środków narkotycznych ujawnione

W czwartek (24.10) rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie podzielił się z mediami kolejnym wynikami badań tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Jak już wiadomo, mąż Agnieszki Woźniak-Starak w chwili śmierci był pod wpływem alkoholu. Badania krwi zmarłego wykazały obecność 1,7 promila alkoholu etylowego, a badania chemiczne moczu wykazały obecność 2,4 promila alkoholu etylowego. W organizmie producenta nie znaleziono jednak narkotyków.

Informuję, iż nie stwierdzono obecności żadnych narkotyków w organizmie - powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską Krzysztof Stodolny, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Wymowne zdjęcie Zosi Ślotały z pogrzebu poruszyło internautówZobacz więcej

Przypominamy, że przyczyną śmierci męża Agnieszki Woźniak-Starak była zaś ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa będąca następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego, w wyniku działania narzędzia ostrokrawędzistego. Rozmieszczenie i cechy morfologiczne ran wskazują, że najprawdopodobniej powstały one w wyniku zadziałania śruby napędowej łodzi motorowej – poinformowała Prokuratura Okręgowa w Olsztynie.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje- co się wydarzyło?

W nocy z 17 na 18 sierpnia około godziny 2:00 motorówka, którą płyną Piotr Woźniak-Starak i 27-letnia kobieta podczas zakrętu przewróciła się. Oboje znaleźli się w wodzie, jednak kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Około godz. 04 dryfującą łódkę zauważyli rybacy i zgłosili ten fakt policji. - O godz. 4 nad ranem (w niedzielę - red.) otrzymaliśmy zgłoszenie, że motorówka pływa po jeziorze i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Po przybyciu na miejsce policjanci z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdzili, że na pokładzie dryfującej motorówki nie ma nikogo - powiedział mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji, którego cytuje Onet.pl. Na miejsce przebyli policjanci oraz ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Motorówka miała wyłączony silnik. W trakcie poszukiwań, na brzegu znaleziono kobietę. Była w dobrym stanie. Ciało producenta odnaleziono kilka dni później. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Starak odbył się 30 sierpnia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gienia (gość)

    Jeśli jeszcze raz zobaczę artykuł o tym naćpanym i pijanym milionerze to się wyrzygam i wywalę aplikację z tymi wypocinami. Ileż można tak nudzić czytelników!!!!!

    25.10.2019 07:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×