piotr zelt

Piotr Zelt przypadkiem dowiedział się, że nie jest ojcem dziecka Moniki Ordowskiej! Wielka miłość, skończyła się skandalem

Monika Ordowska to modelka, która kilka lat temu próbowała zaistnieć w polskim showbiznesie. Ma za sobą kilka rozbieranych sesji oraz głośny związek z Piotrem Zeltem, który zakończył się jeszcze głośniejszym rozstaniem i terapią aktora. Wszyscy o tym mówili! Dzisiaj Monika Ordowska zmieniła się nie do poznania, mieszka w USA i jest żoną amerykańskiego milionera! Zobaczcie, jak teraz wygląda Monika Ordowska!

30.03.202213 posterunek

Polskie gwiazdy, które kochają narty. Agnieszka Hyży i Piotr Zelt mają tytuł instruktora narciarstwa. Kto jeszcze świetnie jeździ na nartach?

Podczas gdy wielu celebrytów w okresie świąteczno-noworocznym opuszcza Polskę w poszukiwaniu słońca i ciepłego morza, są też tacy, którzy uwielbiają zimę. Śnieg, mróz i góry kochają zwłaszcza miłośnicy sportów zimowych. W galerii publikujemy zdjęcia gwiazd, które kochają narty. Niektórzy mogą się pochwalić tytułem instruktora narciarstwa!

22.12.2021Ranking

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×