pippi langstrump

"Pippi Langstrump". Kiedyś była ruda i inspirowała dziewczynki, by żyć po swojemu. Dziś Pippi Langstrump jest dorosłą kobietą i ma blond włosy! Tak się zmieniła Inger Nilsson

Najsłynniejszy rudzielec świata i niezła łobuziara, która żyje jak chce - tak można opisać postać Pippi Langstrump, którą stworzyła Astrid Lindgren. Przebojowa dziewczynka, w którą wcielała się Inger Nilsson podbiła serca młodej widowni. Dziś filmowa Pippi to dorosła kobieta, która ma już ponad sześćdziesiąt lat! Zobacz, jak się zmieniła Inger Nilsson, czyli filmowa Pippi Langstrump!

05.07.2022Pippi Langstrump

Przeczytaj także:

Filmy o koniach. Ranking 10 najlepszych filmów z końskimi bohaterami [GALERIA]

Przedstawiamy wam zestawienie, w którym na planie pierwszym, a czasem drugim są konie. Te piękne zwierzęta często bywają bohaterami filmów; są nie tylko bardzo fotogeniczne, ale też uzdolnione aktorsko! Plasują się na drugim miejscu, jeśli chodzi o wyniki wyszukiwania (dystansują je tylko psy) w największej basie filmów imdb. Serwis po wpisaniu frazy „horse” znajdzie nam aż 5600 pozycji. My oczywiście ograniczymy się do tych najbliższych naszemu sercu.

17.12.2018Ranking

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×