"Piraci z Karaibów". Keira Knightley ogłasza bojkot! Nie wystąpi w rozbieranych scenach kręconych przez mężczyzn

Keira Knightley chce walczyć z seksizmem w środowisku filmowym. Gwiazda "Piratów z Karaibów" stawia twórcom filmowym twarde warunki.

Multimedia

Keira Knightley największą popularność zdobyła dzięki swoim występom w filmach z serii "Piraci z Karaibów", lecz na swoim koncie ma także świetne role w takich produkcjach jak "Colette" czy "Duma i uprzedzenie".

Kasia Dziurska pokazała, jak jej ciało zmieniło się przez lata. Tak motywuje innych do ćwiczeń!Zobacz więcej

Gwiazda znana jest z tego, że bez ogródek opowiada o swoich poglądach. Nie wstydzi się tego, że jest feministką i odważnie staje w obronie praw kobiet. W jednym z wywiadów aktorka poruszyła temat scen łóżkowych. Wyznała, że odmawia udziału w takich scenach, gdy za kamerą stoi mężczyzna.

- Częściowo wynika to z próżności, po części zaś to kwestia męskiej narracji w tych filmach. Czuję się bardzo niekomfortowo, próbując się wpisać w męski punkt widzenia - przyznała Knightley. - Nie chcę uczestniczyć w tych koszmarnych scenach, w których smarują nas oliwką i wszyscy chrząkają. Nie jestem tym zainteresowana - dodała.

Aktorka przyznała jednak, że w ostatnich latach sytuacja aktorów i aktorek uległa pod tym względem znacznej poprawie. - Wiele studiów zatrudnia obecnie koordynatorów do spraw intymności, którzy nadzorują sceny erotyczne i zapewniają aktorom komfort oraz szacunek podczas kręcenia - mówiła gwiazda.

Keira Knightley zmieniła swoje podejście w 2015 roku, gdy po raz pierwszy została matką. Od tego momentu w jej kontraktach zawarta jest klauzula, na podstawie której może odmówić pokazywania ciała.

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Zespóĺ Maction (gość)

    Tak nie może być!!!

    26.01.2021 19:25
  • Zespóĺ Maction (gość)

    Ona źle postępuje pod tym wzgl4dem naszym zdaniem.

    26.01.2021 19:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×