Piróg i Egurrola boją się Muchy na żywo

Kiedyś Agustin Egurrola (42 l.) i Michał Piróg (31 l.) często kłócili się ze sobą na wizji. Teraz zawarli przymierze..

Multimedia

Sen z powiek Egurroli i Piróga spędzają zbliżające się odcinki na żywo show "You Can Dance". Wszystkiemu winna jest Anna Mucha (30 l.). Jak donosi nasze źródło, panowie są przerażeni nieobliczalnymi ocenami aktorki. - Agustin i Michał nie mogą pogodzić się z tym, że Ania wygłasza opinie pod wpływem chwili. Co gorsza, często podważa ich autorytet - mówi nam osoba z produkcji show. - Odcinki na żywo będą dla nich bardzo stresujące. Boją się, że przez mało profesjonalne komentarze Ani z programu w pierwszej kolejności odpadną osoby zaliczane do faworytów - dodaje nasz rozmówca.

Podobno także Kinga Rusin (39 l.) stresuje się przed odcinkami na żywo. Jeśli wybuchnie wielka awantura na wizji, to właśnie ona będzie musiała ratować sytuację. A jak wiadomo Rusin jest ostatnią osobą, która będzie chciała ratować Muchę przed kolegami.

Zobacz również: Julia Pietrucha ucieknie z Polski?

Czytaj także: Piróg wraca na parkiet Piróg zawarł pakt z Egurollą? Czy Egurrola odejdzie z "You Can Dance"? Mucha ostro krytykuje tancerzy YCD!

Komentarze

Skomentuj
 • Maszka Bytom (gość)

  Ula ma rację!!!! Mucha nie powinna brac udzialu w takim programie - jest niekompetentna i niedojrzała w wypowiedziach. p. Weroniko wracaj wracaj wracaj tesknimy za tobą....

  04.04.2010 12:08
 • Ula (gość)

  nie mam pojęcia co tam Mucha robi... pani Weronika ukończyła szkołę muzyczną i o ile się nie myle uczęszczała na zajęcia z pantomimy i tańca nowoczesnego, pan Michał - wiadomo.. tancerz, choreograf, a Agustin sędzia międzynarodowy tańca towarzyskiego i tańca nowoczesnego, a oprócz tego zdobywca wielu nagród.. czyli są to osoby, które zajmują odpowiednie miejsce, ale Anna Mucha - ani to się zna na tańcu, ani na niczym innym.. każdemu mówi to samo - 'jesteś cudowną osobą, ten błysk w oczach, bije seksem, urzekłaś mnie, bla bla bla..' fajnie, że wizulanie jej pasują osoby, ale to nie program 'wybierz najfajniejszą osobę', tylko NAJLEPSZEGO TANCERZA... wcale nie dziwie się, że pan Piróg i pan Egurolla się stresują, bo z taką osobą, która juz niejednokrotnie pokazała, że znawczyni tematu z niej żadna współpraca nie zapowiada się owocnie... !

  03.04.2010 16:02
 • dupek (gość)

  pierdol sie

  03.04.2010 13:09
 • ... (gość)

  bo co???-spadaj

  03.04.2010 11:51
 • boczek (gość)

  "Muchy lubią gówno" - nie od dziś to wiadomo!!!

  03.04.2010 11:23
 • dupek (gość)

  przestancie się czepiać muchy

  03.04.2010 10:48
 • góralka (gość)

  No to Muchę na lep - po"ptokach"

  02.04.2010 16:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×