"Pitbull". Andrzej Grabowski ma nową partnerkę. To wybitna postać polskiego teatru! Zobacz zdjęcia!

Andrzej Grabowski to mężczyzna po przejściach. Jest dwukrotnie rozwiedziony. Także jego nowa partnerka swoje przeszła - straciła męża trzy lata temu. Właśnie te przeżycia zbliżyły ich do siebie.

Multimedia

Andrzej Grabowski - nowa partnerka

Nowa miłość Andrzeja Grabowskiego to także aktorka - 67-letnia Aldona Grochal. Na stronie Starego Teatru w Krakowie, gdzie Aldona Grochal ma angaż od 34 lat, można przeczytać m.in.: "Nieodgadniona w swej aktorskiej tajemnicy, ekspresyjna, inteligentna, niebanalnie piękna, pełna uroku – mistrzyni nastroju. Z każdej granej przez siebie postaci potrafi wydobyć najbardziej nieoczywiste elementy, pozwalając widzowi spojrzeć na bohatera w sposób niekonwencjonalny."

Andrzej Grabowski powraca jako Gebels! Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi robi wrażenie!Zobacz więcej

Aldona Grochal ma za sobą udział w przedstawieniach zrealizowanych m.in. przez takich tuzów reżyserii teatralnej, jak Agnieszka Glińska, Paweł Miśkiewicz, Jan Klata, Krzysztof Nazar, Andrzej Wajda, Krystian Lupa, Mikołaj Grabowski.

Aldona Grochal i Andrzej Grabowski znają się i przyjaźnią od lat. Andrzej Grabowski rozwiódł się ze swoją drugą żoną w 2018 roku. Wtedy także zmarł mąż Aldony Grochal, Zbigniew Ruciński, po przegranej walce z nowotworem. Grabowski starał się wesprzeć przyjaciółkę i tak przyjaźń zmieniła się w miłość...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • BAWRY SZCZESCIA (gość)

    BAWRY SZCZESCIA

    02.10.2021 18:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×