"Pitbull. Królowa chuliganów". Patryk Vega po raz pierwszy o nowym "Pitbullu". Jaki będzie? "Mam rewolucyjny pomysł" [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Pitbull" będzie kontynuowany przez Patryka Vegę. Reżyser odzyskał niedawno prawa do marki, co oznacza, że "Pitbull. Ostatni pies" Władysława Pasikowskiego nie był wcale ostatnim. Patryk Vega w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl po raz pierwszy opowiedział o filmie "Pitbull. Królowa chuliganów". Czego możemy się spodziewać?

Multimedia

Patryk Vega traktuje serię "Pitbull" jak swoje dziecko. Nic dziwnego, że reżyser walczył o odzyskanie marki po tym, jak w wyniku konfliktu z dawnym współpracownikiem - Emilem Stępniem, stracił prawa do "PItbulla". Film "Pitbull. Ostatni pies", którego reżyserii podjął się Władysław Pasikowski miał być zakończeniem serii, ale Vedze udało się odzyskać prawa. Co wiemy o nowym filmie, który będzie nosił tytuł "Pitbull. Królowa chuliganów"?

"Pitbull" wraca do Patryka Vegi! Kiedy premiera? Będzie serial? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Patryk Vega w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl po raz pierwszy opowiedział o kontynuacji kultowej serii. Reżyser zdradził, że ma rewolucyjny pomysł. Co to oznacza?

Cieszę się, że ponownie będę mógł zmierzyć się z tym tematem. Traktuję to jako wyzwanie i będę starał się tą poprzeczkę podnieść jeszcze wyżej - powiedział w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Patryk Vega

Czy w kolejnym filmie z serii "Pitbull" pojawią się znani i lubiani bohaterowie, a może Patryk Vega postawi na zupełnie nowe twarze? Sprawdźcie, co nam powiedział!

Zobacz galerię

Przypomnijmy, że pierwszy "Pitbull" Patryka Vegi na ekranach kin zadebiutował w 2005 roku, po czym doczekał się realizowanej aż do 2008 roku wersji serialowej, która podzielona była na trzy sezony. Do "Pitbulla" Vega powrócił w 2016 roku, gdy zaprezentował część pt. "Nowe porządki", a kilka miesięcy później do kin trafi najpopularniejsza część cyklu - "Niebezpieczne kobiety". Następnie Patryk Vega, na skutek konfliktu ze swoim dawnym współpracownikiem, Emilem Stępniem, stracił prawa do "PItbulla" i Stępień ogłosił realizację części, która w założeniu miała być finałem serii. Tak powstał film "Pitbull. Ostatni pies", którego reżyserii podjął się Władysław Pasikowski.

Komentarze

Skomentuj
 • Dawid Rabczewski (gość)

  I bardzo dobrze Panie Patryku jest pan najlepszym reżyserem na świecie oby więcej pana filmów!!

  23.04.2021 16:58
 • jacek (gość)

  panie vega, skończ pan kręcenie filmów, daj pan ludziom spokój, panskie fillmy to szmiar

  13.03.2021 14:33
 • Lysa (gość)

  Nowi bohaterowie to dobry pomysł ale uważam że gdyby reżyser wrzucił też kilku starych aktorów było by ekstra.

  23.02.2021 16:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×