"Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Joanna Kulig: Brałam udział w prawdziwych interwencjach [WIDEO]

W kinach można już oglądać najnowszy film Patryka Vegi pt. "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Jedną z gwiazd produkcji jest Joanna Kulig, która opowiedziała nam o tym, jak przygotowywała się do roli.

Multimedia

Patryk Vega postanowił, że aktorzy oraz aktorki biorący udział w projekcie muszą być jak najlepiej przygotowani, więc Joanna Kulig miała okazję uczestniczyć w prawdziwych policyjnych interwencjach. Zapytana o najciekawszy nocny przypadek, odpowiada:

Mieliśmy przypadek chłopaka, który pod wpływem alkoholu spowodował wypadek.

Joanna Kulig w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" wciela się w postać Zuzy, która dla policji poświęci swoje dotychczasowe życie. A następnie na jej drodze pojawi się gangster "Cukier" (Sebastian Fabijański)...

"PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY" W KINACH OD 11 LISTOPADA

CZYTAJ TAKŻE:

"PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY". SWOJSKI I PRAWDZIWY PITBULL NA INSULINOWYM HAJU [RECENZJA]

Komentarze

Skomentuj
 • marina22 (gość)

  tak, to jest film nie dla ludzi a dla trzody chlewnej, bo tam niebezpieczne kobiety mówią po świńsku, zachowuja się jak świnie, żyją jak świnie i wykształcona projektantka wnętrz zeświniła się w służbie dla świńskiego narodu.tylko rodzi się pytanie dlaczego takie dobre aktorki jak Kulig, Ostaszewska, Cielecka,Dereszowska nie mają odrobiny godności by odmówić grania w takim chlewie ???

  06.02.2017 20:49
 • karmina (gość)

  wulgaryzmy w filmie sa tak przerażające że wypada ich po ok. 50 na każda niebezpieczna kobietę czyli 200 w sumie i ok. 100 przekleństw na wszystkich facetów, razem ok 300 bluzgów w całym filmie czyli po 3 bluzgi na każda minute filmu. kobiety bluzgały po 2 razy na minutę, faceci 1 raz na minutę.o to chodziło panu Vega, to jest wyróznikiem owych niebezpiecznych kobiet?obrzydzenie i ohyda!

  22.11.2016 20:18
 • joj24 (gość)

  tak obrzydliwego filmu jeszcze nie widziałem, wstyd dla aktorek które posługuja się jezykiem obory, wstyd dla reżysera który widzi świat przez pryzmat policyjno-kryminalno-zboczonego chamstwa, nigdy więcej na zwyrodnialstwa Vegi nie dam się namówić wrzaskliwą, nachalną, oszukańczą promocją..

  18.11.2016 08:55
 • jojo (gość)

  nierelane sytuacje, wulgarny język i ordynarne chamskie zachowania to wyróżniki tego pożal się Bożę "dziełka".dobrze że Joanna Kulig wreszcie pozbywa się ciągot do ekshibicjonizmu (chyba) i nie rozbiera się przy każdej okazji, może zrozumiała swoje błedy młodości i wreszcie wydoroslała...

  16.11.2016 11:35
 • blok232 (gość)

  Z kompilacji granej prze Joasię Kulig wyszło nierelane monstrum Frankensteina, wg patentu pana Vegi który myślał ze jak pozszywa różne postaci i ich przypadki to mu wyjdzie cudo.

  15.11.2016 13:28
 • tamara (gość)

  chamstwo, prymityw, zdziczenie obyczajów coraz bardziej zalewają nasze zycie.rozumiem że rynsztokowy język dominuje w środowiskach kryminalnych, ale nieprawda że wsrod studentów (jak Joanna Kulig w sponsoringu) czy ludzi wykształconych (projektantka wnętrz Joanny Kulig w Pitbull...).Panie Vega, czy pan to rozumie, chce pan tym podnieść oglądalność wśród bandytów, w więzieniach i środowiskach kryminalnych? to dlaczego wykorzytuje pan do tego piekne aktorki, które z trudem wypowiadają te wulgaryzmy ale muszą bo pan im kazał.to jest chore...

  13.11.2016 11:05
 • kotel (gość)

  w filmie jest tak: super zgrabna i piękna pani architekt wnętrz czyli mgr inż. ,wychodzi za mąz za biseksualnego przeciętniaka policjanta, używa języka spod budki z piwem i nagle rzuca go, rozwiązuje swoją firmę architektoniczną i idzie do policji za jakieś 2000 zlp . potem widzi w tv jakiegos oberwańca z psem (szef gangu) i gdy go spotyka w przebraniu strażaka, proponuje mu nagle randke i mówi: "chcę cie puknąc" czyli proponuje mu seks.Panie Vega, czy naprawdę pan znalazł taki przypadek w policyjnych archiwach?To sie w główie nie mieści, co pan pokazuje w tym filmie.sytuacje z innej planety, nie z tej ziemi!taki jest cały ten pana film: oderwanie od rzeczywistości, skrajnie wulgarne chamstwo, zboczony seks, kloaczny język w ustach Joanny Kulig, Ostaszewskiej i pozostałych tzw. niebezpiecznych kobiet.kompromitacja!

  12.11.2016 17:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×