"Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Wiemy, kiedy przebój Patryka Vegi pojawi się na DVD i Blu-ray! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" to najchętniej oglądany w polskich kinach film w ubiegłym roku. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji go zobaczyć i czekacie na premierę DVD i Blu-ray, to mamy dla Was doskonałą wiadomość! Już wkrótce film ukaże się na tych nośnikach! Sprawdźcie, kiedy trafi na sklepowe półki.

Multimedia

Jak poinformował dystrybutor Kino Świat, obraz "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" trafi na nośniki DVD i Blu-ray już 6 kwietnia. Wygląda na to, że film Patryka Vegi znowu będzie bił rekordy sprzedaży!

W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym przestępczym światem mafii paliwowej, której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić.

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Swojski i prawdziwy Pitbull na insulinowym hajuZobacz więcej

Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski), pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna, Drabina (Alicja Bachelda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia.

"PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY" NA DVD I BLU-RAY JUŻ OD 6 KWIETNIA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • oban (gość)

  znów ta nieznośna hurra promocja pitbulla który jak wiadomo epatuje dzikim chamstwem, niezliczonymi przekleństwami, reżyserską miernotą i degrengoladą moralną owych niebezpiecznych kobiet. czym się tu zachwycać?

  10.05.2017 14:52
 • Pitbull (gość)

  Jutro na HBO

  10.03.2017 14:37
 • Adi (gość)

  Ciekawe kiedy w HBO ?

  10.03.2017 07:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×