"Pitbull. Nowe porządki". Zobacz, jak Bogusław Linda przejmuje miasto! [WIDEO]

W sieci pojawił się zwiastun nowego filmu Patryka Vegi pt. "Pitbull. Nowe porządki". Obraz do kin trafi 22 stycznia 2016 roku.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE:

Piotr Stramowski: Czekałem na coś takiego jak "Pitbull", bo miałem łatkę amanta [WIDEO]

Agnieszka Dygant jako dziewczyna gangstera w filmie "Pitbull. Nowe porządki" [WIDEO]

Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz - tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran. W filmie Patryka Vegi „Pitbull. Nowe porządki” rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. To będzie rywalizacja na śmierć i życie!

Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuję Grupę Mokotowską do tematu „Gangu obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować. Patryk Vega w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także po raz pierwszy odsłania przed nami świat gangsterów. „Pitbull. Nowe porządki” to nowe spojrzenie na policję i przestępczość.

Obsada: Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Bogusław Linda, Agnieszka Dygant, Maja Ostaszewska, Paweł Królikowski, Michał Kula, Krzysztof Czeczot, Tomasz Oświeciński, Beata Kawka, Julia Pogrebińska, Anna Mucha.

"PITBULL. NOWE PORZĄDKI" W KINACH OD 22 STYCZNIA 2016 ROKU

Komentarze

Skomentuj
  • esbek (gość)

    zapowiada się zajebiście !!! to lubię :)

    24.10.2015 20:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×