pitbull nowe porządki

"Pitbull. Nowe porządki". Pitbull szczeka i gryzie [RECENZJA]

Patryk Vega zdążył zrobić ogromny research i przeprowadzić wiele rozmów z policjantami, zdążył napisać i wydać dwie książki z cyklu „Złe psy”, zdążył zorganizować plan filmowy, ale chyba nie zdążył napisać scenariusza. Jego najnowszy film „Pitbull. Nowe porządki” wygląda jak składanka najciekawszych historii opublikowanych na kartach „Złych psów”, które reżyser zdecydował się przenieść na ekran. Jednak nie ogląda się tego źle.

13.10.2017Recenzje

"Pitbull". Zobacz najlepsze sceny i poznaj historię kultowego serialu [ZDJĘCIA]

„Wychodzę z roboty. Kiedyś muszę, nie? Wsiadam w tramwaj, to się ode mnie odsuwają, bo śmierdzę trupem. Nawet nie wiem, jaka to linia. I samotność to jest wtedy, gdy każdy tramwaj jest dobry, bo gdziekolwiek nie pojedziesz, to samo cię czeka” - ten cytat z postaci Despera, jednego z głównych bohaterów filmu „Pitbull”, doskonale oddaje klimat tej produkcji. „Pitbull” to kino ciężkie, duszne, brudne i niezwykle autentyczne.

11.11.2016Pitbull. Nowe porządki

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Swojski i prawdziwy Pitbull na insulinowym haju [RECENZJA]

Wygląda na to, że Patryk Vega po raz kolejny idealnie wstrzelił się w panujące trendy. W Niemczech coraz głośniej robi się o gangsterskiej działalności gangów motocyklowych, a w Polsce już od wielu lat przestępczość tradycyjna jest wypierana przez przestępczość gospodarczą, gdzie fortuny zbija się wyłudzaniu od Skarbu Państwa podatku VAT. Wszystkie te wątki znajdziemy w filmie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

11.11.2016Recenzje

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Ojciec Mateusz pobity i aresztowany! Artur Żmijewski odsłania kulisy nowego filmu Patryka Vegi [ZDJĘCIA]

„Kobiety z pewnością pójdą na ten film do kina. Nie tylko ze swoimi facetami, ale również same – z chęci zobaczenia, jak zostały przedstawione. Jestem tego absolutnie pewien” – tak o filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" mówi Artur Żmijewski. Zobaczcie, co jeszcze na temat tej produkcji powiedział aktor!

14.10.2016Pitbull. Niebezpieczne kobiety

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Jeszcze więcej humoru, akcji i gwiazd w nowym zwiastunie filmu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Marcinku, co się z tobą stało?”. „Pochodnie z Leroya”. „Patrz, jakie bydlę”. Te cytaty z „Pitbulla” przejdą do historii! Dystrybutor Kino Świat oraz producent Ent One Investments prezentują drugi oficjalny zwiastun „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Najbardziej wyczekiwany film sezonu w kinach od 11 listopada 2016 roku.

16.09.2016Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×