"Pitbull. Ostatni pies". Artur Szpilka o swojej roli w filmie: Chciałem zagrać gangstera! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Artur Szpilka znanych jest z kontrowersyjnych wypowiedzi i niewyparzonego języka. Już nieraz pokazał, że nikogo nie oszczędza. Z Arturem mieliśmy okazję spotkać się na planie filmu "Pitbull. Ostatni pies", gdzie skomentował dla nas nadchodzącą walkę MMA byłej gwiazdy "Pitbulla", Tomasza Oświecińskiego i Popka, a także oczywiście opowiedział o swojej roli w filmie. Zobacz wideo!

Multimedia

Artur Szpilka w filmie "Pitbull. Ostatni pies" wcieli się w samego siebie, a w dodatku na ringu zmierzy się z samym Dereckiem Chisorą, jednym z najbardziej znanych reprezentantów wagi ciężkiej w boksie na świecie. Szpilka sam przyznaje, że nie markowali ciosów, lecz odbyli coś na kształt sparingu, a starcie dwóch tak silnych osobowości mogło przecież skończyć się w nieprzewidywalny sposób!

Najgłośniejszy film 2018? Relacja z planu nowego "Pitbulla" Władysława Pasikowskiego! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Pitbull. Ostatni pies" to film, który zapowiadany jest jako powrót do korzeni "Pitbulla". Tym razem za kamerą stanął Władysław Pasikowski, a do obsady powrócili m.in. Marcin Dorociński, Rafał Mohr i Krzysztof Stroiński. Wspierają ich Dorota "Doda" Rabczewska, Cezary Pazura oraz Adam Woronowicz.

Zobacz galerię

Co obejrzeć w najbliższych dniach?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×