"Pitbull. Ostatni pies". Byliśmy na premierze nowego "Pitbulla"! Cezary Pazura, Doda i Artur Szpilka opowiadają o filmie! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami uroczysta premiera nowego filmu Władysława Pasikowskiego pt. "Pitbull. Ostatni pies", która odbyła się 13 marca w Warszawie. Oczywiście na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć ekipy TELEMAGAZYN.PL z kamerą! Zobaczcie, co o filmie powiedziały nam gwiazdy produkcji!

Multimedia

"Pitbull. Ostatni pies" to jedna z najważniejszych polskich premier 2018 roku. Ale aktorzy są wyjątkowo spokojnie o film. Adam Woronowicz, czyli filmowy "Junior", tak mówi o filmie:

Jestem dziwnie spokojny. Nie czułem, że wchodząc na plan mierzymy się z legendą, nic takiego nie miało miejsca, ale może dlatego, że pan Władysław podchodził do pracy bardzo profesjonalnie i wiedział, czego chce. Jak dostałem propozycje wzięcia udziału w projekcie, to poczułem się wyróżniony, bo "Pitbull" to jednak jest marka.

Doda, Pazura i Dorociński na uroczystej premierze nowego filmu Władysława Pasikowskiego! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Rafał Mohr, czyli filmowy Nielat aka Quantico dodał:

Jestem bardzo podekscytowany. Film był długo oczekiwany i zobaczymy, jak będzie. Dla mnie to ogromna radość spotkać się po 22 latach z Władysławem Pasikowskim, u którego debiutowałem.

Cezary Pazura nie ukrywa, że cieszy się, iż "Pitbull. Ostatni pies" w końcu trafia do kin. To jest moment przełomowy, my się cieszymy, że już jesteśmy po robocie i teraz widzowie zdecydują, czy pójdą na film. Ale to już jest zmartwienie producentów.

"Pitbull. Ostatni pies". Nowy „Pitbull” to rasowe psisko, które może rzucić się do gardła. Władysław Pasikowski lepszy od Patryka Vegi?Zobacz więcej

W filmie "Pitbull. Ostatni pies" na duży ekran powraca Joanna Osyda. Młoda aktorka tak mówi o swojej bohaterce:

Zagrałam niewielką, ale mam nadzieję znaczącą rolę. Zagrałam dziewczynę z jakąś skomplikowaną historią, która jest prostytutką i ma jakiś dramat swój wewnętrzny.

Zobacz galerię

SPRAWDŹ! Najlepsza kolekcja seriali i programów na żywo w ofercie player+

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×