"Pitbull. Ostatni pies". Nowy film Władysława Pasikowskiego w kinach! Lepszy niż filmy Patryka Vegi? [NOWY FILM PASIKOWSKIEGO "PITBULL. OSTATNI PIES" OBSADA, FABUŁA, ZWIASTUNY, PREMIERA 15.03.2018]

"Pitbull. Ostatni pies" - premiera nowego filmu Władysława Pasikowskiego w kinach! Będzie lepszy niż "Pitbulle" Patryka Vegi? Co wiemy o tej produkcji? Sprawdź najważniejsze informacje o filmie "Pitbull. Ostatni pies". Zobacz zwiastuny i naszą relację z planu! [NOWY FILM PASIKOWSKIEGO "PITBULL. OSTATNI PIES" OBSADA, FABUŁA, ZWIASTUNY, PREMIERA 15.03.2018]

Multimedia

"Pitbull. Ostatni pies" - premiera najnowszego filmu twórcy klasycznych "Psów" oraz "Krolla" już w marcu. Zebraliśmy dla was najważniejsze informacje o tej produkcji. Czego spodziewać się po nowym "Pitbullu"?

"Pitbull. Ostatni pies" - PREMIERA:

"Pitbull. Ostatni pies" do kin trafi 15 marca. Bez wątpienia jest to jedna z największych i najbardziej oczekiwanych polskich premier tego roku. Warto zaznaczyć, że "Pitbull. Ostatni pies" do kin trafi niecały miesiąc po "Kobietach mafii", nowym filmie autora wszystkich poprzednich części "Pitbulla", Patryka Vegi. Czy film Pasikowskiego okaże się popularniejszy i będzie miał lepsze otwarcie niż "Kobiety mafii"? Przypomnijmy, że "Kobiety mafii" w weekend otwarcia obejrzało 628,6 tysiąca widzów, natomiast film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" na start zaliczył 767,5 tysiąca widzów, a "Pitbull. Nowe porządki" 211,1 tysiąca widzów. "Pitbull. Ostatni pies" - recenzja

Despero powraca! Zobaczcie plakat nowego filmu Pasikowskiego! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Pitbull. Ostatni pies" - fabuła nowego filmu Władysława Pasikowskiego:

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa...

"Pitbull. Ostatni pies" - obsada filmu Pasikowskiego:

W rolach głównych w produkcji zobaczymy „starą gwardię” bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. „Pitbull. Ostatni pies” to kawał rasowego kina sensacyjnego, pełnego świetnych dialogów i pełnokrwistych postaci, które nie zawiedzie zarówno fanów serialowego „Pitbulla”, jak i miłośników ostatnich hitów – „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Dwa ostatnie łącznie zgromadziły w kinach ponad 4 miliony widzów! Obsadę najnowszego „Pitbulla” dopełniają: Dorota Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski, Agnieszka Kawiorska oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gościnnie, w epizodach, na ekranie pojawią się wokalistka: Katarzyna Nosowska oraz bokserzy Artur Szpilka i Dereck Chisora.

Co o filmie "Pitbull. Ostatni pies" mówi Władysław Pasikowski?

Staję na planie „Pitbulla 3” jak przed największym wyzwaniem w życiu. Przyjdzie mi się bowiem zmierzyć nie tylko z gigantycznym sukcesem finansowym poprzednich dwóch części, ale także z legendą i doskonałością serialu sprzed 12 lat. Zostawiony sam sobie pewnie bym się nie podjął, ale szczęśliwie wspierają mnie producent wspomnianych blockbusterów Emil Stępień i gwiazdorzy kultowego serialu: Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr i Jadwiga Jankowska-Cieślak. Nasz film nie będzie to jednak prosty miks artystycznego serialu sprzed lat i kasowych filmów z zeszłego roku, ponieważ… zmienił się reżyser i scenarzysta. Próbuję nakręcić sensacyjny film tak, jak potrafię najlepiej zrobić to ja. Nie imituję stylu mojego znakomitego poprzednika. Może stąd tytuł filmu „Pitbull. Ostatni pies”. Niby gatunkowo pitbull, ale w szerszym znaczeniu jednak pies. Będzie więc dużo starego, ale też więcej nowości. Najbardziej oczekuję występu Doroty Rabczewskiej znanej Państwu bardziej jako Doda, i nowej muzyki, z którą pierwszy raz będę miał do czynienia. A o czym jest film? Jak zwykle o twardej przyjaźni, zasadach, tyranii złych ludzi i oczywiście o miłości.

"Pitbull. Ostatni pies" - który to już "Pitbull"?

Pierwszy filmowy "Pitbull" na ekranach kin zadebiutował 9 kwietnia 2005 roku, a gwiazdami produkcji byli Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski, Krzysztof Stroiński, Janusz Gajos, Rafał Mohr oraz Weronika Rosati. Jeszcze pod koniec 2005 roku "Pitbull" doczekał się swojej serialowej kontynuacji, która została wyemitowana przez TVP. Serial tak bardzo spodobał się widzom, że w latach 2007-2008 zrealizowano dwa kolejne sezony produkcji, a do obsady dołączyli m.in. Paweł Królikowski, Roma Gąsiorowska oraz Michał Żurawski. Warto dodać, że 3. sezon serialowego "Pitbulla" nie był reżyserowany przez Patryka Vegę, wówczas zastąpili go Xawery Żuławski, Dominik Matwiejczyk, Kasia Adamik oraz Greg Zgliński.

Relacja z ostatniego dnia zdjęciowego nowego filmu Władysława Pasikowskiego [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na nową odsłonę filmowego "Pitbulla" musieliśmy czekać aż do 2016 roku, gdy na ekranach kin pojawił się "Pitbull. Nowe porządki". Ze starej obsady w produkcji zostali jedynie Andrzej Grabowski oraz Michał Kula, a nowymi gwiazdami stali się Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Tomasz Oświeciński i Bogusław Linda. Film okazał się hitem, więc kilka miesięcy później doczekał się kontynuacji "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", w którym zagrali m.in. Sebastian Fabijański, Anna Dereszowska oraz Joanna Kulig.

"Pitbull. Ostatni pies" - zwiastun:

Zwiastun najnowszego "Pitbulla", który został opublikowany na kanale producenta, Ent One Investments, obejrzało do tej pory prawie 2 miliony widzów. Sądząc po komentarzach, większość widzów spodziewa się zupełnie innego widowiska niż obrazy "Nowe porządki" i "Niebezpieczne kobiety". Tego samego zdania jest Doda, która gra w filmie "Pitbull. Ostatni pies" jedną z głównych ról:

Pojawiały się głosy, że te filmy są już za bardzo czarną komedią i przestają oscylować wokół poważnej tematyki kryminalnej, natomiast tutaj będzie majstersztyk jeżeli chodzi o kryminalne klimaty. To będzie najgłośniejszy film 2018.

"PITBULL" - MARATON FILMOWY:

Jeśli ekscytują cię zawiłe, policyjne śledztwa, walki gangów i nietuzinkowe zwroty akcji z udziałem pięknych kobiet i bezpardonowych mężczyzn, tego wydarzenia z pewnością nie możesz przegapić! Już ruszyła przedsprzedaż biletów na Maraton Pitbulla w Cinema City. „Pitbull. Nowe porządki”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i premierowo „Pitbull. Ostatni pies” do zobaczenia w jeden, ekscytujący wieczór 16 marca, w twoim ulubionym kinie!

„Pitbull” to głośna seria polskich filmów sensacyjnych o pracy warszawskich policjantów z wydziału zabójstw w reżyserii Patryka Vegi i Władysława Pasikowskiego. Cinema City pokaże „Pitbull. Nowe porządki” o walce Policji z Gangiem Mokotowskim, ze świetnymi rolami Bogusława Lindy, Piotra Stramowskiego, Mai Ostaszewskiej, Agnieszki Dygant i Andrzeja Grabowskiego. Kolejny z serii, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, to historia młodych policjantek, które muszą stawić czoła nieobliczalnemu światu przestępczemu. W filmie wystąpiły m.in. Magdalena Cielecka, Joanna Kulig, Alicja Bachleda-Curuś, Anna Dereszowska. Natomiast najnowsza część - „Pitbull. Ostatni pies” to czas wyrównania rachunków i zlikwidowania dwóch gangów walczących między sobą o dominację nad miastem. W rolach głównych zobaczymy Marcina Dorocińskiego, Dodę, Adama Woronowicza, Krzysztofa Stroińskiego.

"Pitbull. Ostatni pies" - relacja z planu:

"PITBULL. OSTATNI PIES" W KINACH OD 15 MARCA

Zobacz galerię

Aktualiziacja 15.03.2018

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×