"Pitbull". Patryk Vega powraca z nowym "Pitbullem"! Opowie m.in. o morderstwie Pershinga!

Tej informacji chyba nikt się nie spodziewał. Patryk Vega, jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich reżyserów, powraca do tytułu, który jego fani cenią sobie najbardziej. W sieci właśnie pojawił się zwiastun nowego "Pitbulla"!

Multimedia

PATRYK VEGA ZROBIŁ NOWEGO "PITBULLA"!

"Pitbull" to debiutancki film Patryka Vegi z 2005 roku, który sprawił, że krytycy filmowi widzieli w Vedze następcę Władysława Pasikowskiego. Dzisiaj już filmowy "Pitbull" jest klasykiem, zresztą tak samo jak serialowa wersja, która doczekała się trzech sezonów i sprawiała, że Marcin Dorociński, Roma Gąsiorowska czy Paweł Królikowski stali się gwiazdami polskiego aktorstwa.

Później "Pitbull" powrócił w dwóch kolejnych odsłonach - "Pitbull. Nowe porządki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", które były kinowymi hitami 2016 roku. Później Patryk Vega stracił prawa do tytuły, które zostały przy Emilu Stępniu i jego firmie Ent One, która wyprodukowała film "Pitbull. Ostatni pies". Całość wyreżyserował Władysław Pasikowski, a do roli Despera po latach wrócił Marcin Dorociński, który wyraźnie nie był zachwycony tym, co z serią zrobił Patryk Vega.

Patryk Vega w końcu pokazał zwiastun swojego filmu o pedofilii i handlu dziećmi! Będzie skandal?Zobacz więcej

Teraz wygląda na to, że Vega odzyskał prawa do "Pitbulla" i już 11 listopada w kinach pojawi się "Pitbull". Początkowo film był zapowiadany jako "Pitbull. Królowa chuliganów", ale wygląda na to, że wejdzie do kin pod takim samym tytułem co klasyk z 2005 roku.

Na czym będzie skupiać się fabuła nowego "Pitbulla"? Nie jest to do końca jasne. Patryk Vega zapowiadał, że film ma być jednocześnie nowym otwarciem, jak i prequelem całego cyklu, a w zwiastunie widzimy nawiązania do lat 90. XX wieku, w tym głośnego morderstwa Andrzeja "Pershinga" Kolikowskiego.

W obsadzie nowego "Pitbulla" znajdą się m.in. Andrzej Grabowski, Przemysław Bluszcz oraz Tomasz Dedek. Jednocześnie też przypomnijmy, że już we wrześniu do kin trafi inny film Vegi, od dawna zapowiadany film o handlu dziećmi i pedofilii pt. "Small World".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×