Pitt ostro o małżeństwie z Aniston

Ciekawego, acz niespecjalnie przyjemnego wywiadu udzielił Brad Pitt magazynowi "Parade".

Niezadowolona będzie na pewno Jennifer Aniston.

CZYTAJ TAKŻE: ANGELINA JOLIE DOPIECZE JENNIFER ANISTON PITT I JOLIE DALI PÓŁ MILIONA OFIAROM TORNADA

Pitt przyznał, że w latach dziewięćdziesiątych się dusił.

 • Próbowałem zagrać filmy o ciekawym życiu, ale sam takiego życia nie miałem. Próbowałem się kryć przed życiem, siedziałem w domu na kanapie i paliłem skręty - przyznał aktor, który w tym czasie nakręcił takie filmy, jak "Seven", "Siedem lat w Tybecie", "Joe Black" czy "Podziemny krąg".

 • Myślę, że wynikało to w znacznej mierze z mojego ówczesnego małżeństwa, które było udawaniem czegoś, czego tak naprawdę nie było - powiedział Pitt.

 • Wszystko zmieniło się, kiedy poznałem Angelinę - kobietę, którą kocham... Jestem zadowolony, bo dokonuję prawdziwych wyborów w życiu, bo stworzyłem rodzinę, na której mi tak bardzo zależy. Wiem, że to zawsze bardzo ryzykowna decyzja, bo im bardziej coś kochasz, tym bardziej boisz się to utracić... Najwspanialsze, co mi się udało, to wspólne dzieci z Angie. Ona jest wspaniałą matką, a ja jestem szczęśliwy, że ją mam obok siebie - wyznał Brad.

CZYTAJ TAKŻE: BRAD PITT SKOŃCZYŁ 47 LAT JENNIFER: KOCHA CZY ROBI INTERESY?

Cóż, a Jennifer Aniston może to przeczytać, kiedy siedzi przy łóżku ciężko chorej matki…

Komentarze

Skomentuj
 • ble (gość)

  To chyba nie jej wina, że nie umiał sobie czasu zorganizować? To że nie czuł mięty do 1. żony, chyba nie znaczy, żeby o niej źle mówić? Wg mnie zachował się chamsko i bez wyczucia, że tak na forum porównywał dwie zony?

  13.08.2012 18:56
 • ble (gość)

  To chyba nie jej wina, że nie umiał sobie czasu zorganizować? To że nie czuł mięty do 1. żony, chyba nie znaczy, żeby o niej źle mówić? Wg mnie zachował się chamsko i bez wyczucia, że tak na forum porównywał dwie zony?

  13.08.2012 18:55
 • żal (gość)

  łohohoooo ależ jej publicznie pojechał...nie ładnie, nawet jeśli nie było fajerwerków....

  17.09.2011 17:40
 • Ludziska (gość)

  OMG PITT PALIL SKRETY LUDZI TO KONIEC JEGO KARIETY PRZYLEC DO POLSKI I POLECISZ ODRAZU NA 3 LATA SANKCJI ZA GLOSNEGO SKRETA xD

  16.09.2011 19:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×