PjongCzang 2018. Ewa Bilan-Stoch pokaże kulisy igrzysk w Eurosporcie! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Ewa Bilan-Stoch - żona i menadżerka Kamila Stocha przygotuje materiały lifestylowe zza kulis igrzysk olimpijskich PjongCzang 2018. Będzie można je obejrzeć w Eurosporcie.

Multimedia

W lutym oczy całego sportowego świata będą zwrócone w stronę Pjongczangu. Relacje z wydarzeń w Korei Południowej będą pokazywać TVP i Eurosport. Na kanale Eurosport 1 pozywane będą także materiały zza kulis igrzysk, które przygotowywać będzie Ewa Bilan-Stoch - menadżerka i żona Kamila Stocha.

Gdzie oglądać relację z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w TV?Zobacz więcej

- Materiały z pogranicza sportu i lifestyle’u przybliżą igrzyska olimpijskie szerszej publiczności. Chcemy docierać także do młodszych widzów, dlatego dajemy możliwość śledzenia transmisji w każdym miejscu i o każdej porze za pośrednictwem Eurosport Playera. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii pokażemy kibicom całą, wspaniałą otoczkę największej imprezy sportowej na świecie – wskazuje redaktor naczelny Eurosportu, Adam Widomski.

Kamil Stoch w Pjongczangu będzie bronił dwóch złotych medali wywalczonych na poprzednich igrzyskach w Soczi. Materiały zza kulis Pjongczangu jego żony Ewy będą skupiać się m.in. na historii i lokalnych zwyczajach w Korei Południowej.

Sportowcy, ich żony i celebryci na czerwonym dywanie [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×