"Plagi Breslau". Filip Chajzer w filmie Patryka Vegi! "Pierwszy raz nie zagram samego siebie" [WIDEO]

Trwają prace na planie najnowszego filmu Patryka Vegi "Plagi Breslau". Główną rolę zagra Małgorzata Kożuchowska, ale w obsadzie pojawiają się też inne znane nazwiska. W produkcji wystąpi Filip Chajzer!

Multimedia

"Plagi Breslau" to nowy film w reżyserii Patryka Vegi, którego akcja rozgrywać się będzie we Wrocławiu. To w tym mieście dochodzi do serii makabrycznych zabójstw. Codziennie o godzinie 18:00 nieznany, seryjny morderca dokonuje zbrodni. Policjantka Helena Ruś podejrzewa, że są one dziełem jednego człowieka.

Małgorzata Kożuchowska szokuje wyglądem na planie nowego filmu Patryka Vegi! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W filmie, obok grającej główną rolę Małgorzaty Kożuchowskiej, zobaczymy m.in. Darię Widawską, Katarzynę Bujakiewicz, Tomasza Oświecińskiego i Ewę Kasprzyk. Teraz dowiedzieliśmy się, że w "Plagach Brelu" zagra też Filip Chajzer! - Pierwszy film, w którym nie gram samego siebie 😳 Pan Vega to jednak odważny człowiek 🔥🔥🔥 - napisał w mediach społecznościowych. Będzie to druga po "Kobietach mafii" produkcja Vegi, w której wystąpi dziennikarz. Honorarium za udział w filmie Chajzer ma przeznaczyć na cele charytatywne.

"Plagi Breslau" Patryka Vegi będzie można obejrzeć wyłącznie na Showmax. - Uwielbiam wyzwania, a „Plagi Breslau” to zdecydowanie najtrudniejszy realizacyjnie film w mojej karierze. Fabuła obfituje w ogromną liczbę scen kręconych z rozmachem. Będziemy realizować m. in. pożar w operze, finałową scenę przy dwudziestu tysiącach ludzi, czy sekwencję ze spłoszonym koniem, który galopuje pomiędzy pięćdziesięcioma samochodami na moście. Wspólnie z Showmax marzymy o tym, by realizować produkcje, które wprowadzają nową jakość na polskim rynku. Wierzę, że "Plagi Breslau" dostarczą widzom rozrywki bez precedensu w polskim kinie - wskazuje reżyser. Premiera zaplanowana jest na grudzień 2018.

Zapłakana Małgorzata Kożuchowska na planie nowego filmu Patryka Vegi! Co się stało? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×