"Plagi Breslau". Olśniewająca Małgorzata Kożuchowska i uwodzicielska Maria Dejmek na premierze nowego filmu Patryka Vegi! [DUŻO ZDJĘĆ]

W poniedziałek, 10 grudnia 2018 roku, w Multikinie w Pasażu Grunwaldzkim odbyła się wrocławska premiera nowego filmu Patryka Vegi pt. "Plagi Breslau". Uwaga wszystkich fotoreporterów skupiona była na gwieździe filmu, Małgorzacie Kożuchowskiej! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie? Sprawdźcie!

Multimedia

"PLAGI BRESLAU" - PREMIERA

Największą gwiazdą wrocławskiej premiery filmu "Plagi Breslau" była Małgorzata Kożuchowska, która w filmie Patryka Vegi gra główną rolę. To właśnie na Kożuchowskiej skupili się fotoreporterzy, co nie powinno dziwić, wszak Kożuchowska już dawno nie miała okazji grać tak interesującej roli. Wszyscy są ciekawi, jak wypadła na ekranie jako twarda i charakterna policjantka.

Olśniewająco i uwodzicielsko podczas premiery wyglądała również Maria Dejmek. Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" jeszcze nie miała okazji pracować z Patrykiem Vegą, więc tym bardziej "Plagi Breslau" były dla niej wyzwaniem. Jak sobie poradziła? Przekonamy się już wkrótce!

Sylwia Bomba została mamą! Urodziła chłopca czy dziewczynkę? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Oczywiście na premierze nie mogło zabraknąć pozostałych gwiazd filmu "Plagi Breslau", czyli Darii Widawskiej, Tomasza Oświecińskiego oraz Andrzeja Grabowskiego. Dwaj ostatni aktorzy to już stały zespół Patryka Vegi; pracowali razem przy wielu filmach i doskonale wiedzą, czego spodziewać się po autorze "Pitbulla".

"Plagi Breslau" nie trafią w Polsce do kin, lecz od 15 grudnia będzie można oglądać go na platformie Showmax. Jest to o tyle ciekawe, gdyż film miał już swoją światową premierę i pod koniec listopada mieli okazję go obejrzeć m.in. widzowie w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwecji czy Stanach Zjednoczonych.

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

"PLAGI BRESLAU" OD 15 GRUDNIA NA SHOWMAX

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×