"Plagi Breslau". Patryk Vega schudł 40 kilogramów? Ogromna metamorfoza reżysera! Zobaczcie, jak zmieniał się autor "Pitbulla"! [DUŻO ZDJĘĆ+WIDEO]

Patryk Vega to jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich reżyserów. Krytycy go nienawidzą, ale widzowie kochają, bo na kolejne filmy Vegi chodzą miliony ludzi do kin! Reżyser od czasu swojego debiutu mocno zmienił swój wizerunek. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmieniał się Patryk Vega! Sprawdźcie wszystkie metamorfozy Patryka Vegi!

Multimedia

PATRYK VEGA - METAMORFOZA

Patryk Vega dawniej nazywał się Patryk Krzemieniecki i urodził się 2 stycznia 1977 roku. Wychowywany przez matkę, kinem interesował się od najmłodszych lat. Zmianę nazwiska planował jeszcze przed otrzymaniem dowodu osobistego - wszystko po to, aby na arenie międzynarodowej jego nazwisko było bardziej rozpoznawalne i łatwiejsze do wymówienia. Vega ukończył socjologię na specjalizacji medialnej w Collegium Civitas w Warszawie. Obronił pracę magisterską na kanwie serialu dokumentalnego "Prawdziwe psy", którego był współscenarzystą i realizatorem. Warto zaznaczyć, że pierwszą pozycją w filmografii Vegi jest serial "Pierwszy milion", do którego był jednym z autorów scenariusza.

Olśniewająca Małgorzata Kożuchowska i uwodzicielska Maria Dejmek na premierze nowego filmu Patryka Vegi! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

PATRYK VEGA - POCZĄTEK KARIERY

Zresztą "Prawdziwe psy" okazały się dla niego przepustką do kina i własnie na biografii bohaterów tego dokumentu oparł część charakterów swojego fabularnego pełnometrażowego debiutu pt. "Pitbull", który do kin trafił w 2005 roku. Dzisiaj "Pitbull" to już pozycja kultowa i najlepszy film w karierze Patryka Vegi. Zresztą "Pitbull" przyniósł nam odkrycia aktorskie i właśnie dzięki tej produkcji w kinie na dobre zadomowił się Marcin Dorociński.

Po fabularnym "Pitbullu" przyszedł czas na wersję serialową tej produkcji, która doczekała się trzech sezonów. W 2007 roku Vega nawiązał współpracę z telewizją TVN dla której zrealizował serial "Twarzą w twarz", a następnie nakręcił dwie komedie, które zostały źle przyjęte zarówno przez widzów, jak i krytyków: "Ciacho" (2010) oraz "Las Minute" (2013) oraz filmową kontynuację "Stawki większej niż życie" pt. "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć" (2012). W międzyczasie powstał również serial "Instynkt" (2011).

Patryk Vega: W polskim kinie jeszcze nie było filmu z takim rozmachem! [WYWIAD+WIDEO]Zobacz więcej

WIELKI POWRÓT PATRYKA VEGI

Patryk Vega filmowo zaczął odradzać się w 2014 roku, gdy pokazał publiczności udane "Służby specjalne", które doczekała się także serialu w TVP. Jednak prawdziwym wydarzeniem był powrót "Pitbulla" i odkrycie Piotra Stramowskiego, a wszystko za sprawą obrazu "Pitbull. Nowe porządki" (2016). Niemal natychmiastowo zrealizowano kontynuację pt. "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Rok 2017 przyniósł film i serial pt. "Botoks", natomiast w 2018 roku doczekaliśmy się filmu i serialu pt. "Kobiety mafii". Zresztą "Kobiety mafii" w założeniu mają być trylogią, a druga część do kin trafi w lutym 2019 roku. Zanim jednak widzowie będą mogli obejrzeć "Kobiety mafii 2", to czeka ich seans filmu "Plagi Breslau", który na platformie Showmax zadebiutuje 15 grudnia.

JAK SCHUDŁ PATRYK VEGA?

Przez te wszystkie lata zmieniała się nie tylko twórczość Patryka Vegi, ale także sam reżyser! Zobaczcie, jak od początku kariery do dzisiaj zmieniał się Patryk Vega! Ta metamorfoza naprawdę robi wrażenie! Obecnie reżyser schudł prawie 40 kg i jest kompletnie nie do poznania! Jak tego dokonał? Zapytaliśmy!

Kiedy miałem 30 lat, to tak nadwaga mi nie przeszkadzała. W wieku 40 lat jednak zacząłem czuć się więźniem swojego ciała i postanowiłem to zmienić.

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×