"Plagi Breslau". Zapłakana Małgorzata Kożuchowska na planie nowego filmu Patryka Vegi! Co się stało? [ZDJĘCIA]

W sieci pojawiło się nagranie, na którym zapłakana Małgorzata Kożuchowska, z bronią w ręku przytula się do Patryka Vegi. Materiał pochodzi z planu filmu "Plagi Breslau". Skąd to wzruszenie u aktorki?

Multimedia

Małgorzata Kożuchowska pojawi się w najnowszym filmie Patryka Vegi. "Plagi Breslau" bo taki tytuł nosi produkcja, to kryminalna opowieść rozgrywająca się we Wrocławiu. Aktorka wcieli się w rolę policjantki tropiącej seryjnego mordercę. To jednak nie wszystko - w filmie wystąpią również inne, wyjątkowe aktorki m.in. Daria Widawska, Ewa Kasprzyk i Katarzyna Bujakiewicz oraz związani z twórczością Patryka Vegi Tomasz Oświeciński, Wojciech Kalinowski, Jacek Beler, Andrzej Grabowski, a także zawodnik i komentator MMA, Karol Bedorf.

Małgorzata Kożuchowska biega z bronią po Wrocławiu! Zdjęcia z planu nowego filmu Patryka Vegi [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zdjęcia do filmu "Plagi Breslau" już się zakończyły. W sieci pojawiło się wzruszające nagranie na którym Patryk Vega dziękuje Małgorzacie Kożuchowskiej za współpracę. Aktorka nie kryła w tej sytuacji wzruszenia.

Koniec zdjęć! Mega przygoda!!! Patryk dziękuję za zaufanie, Twoją odwagę i charyzmę!!! - podpisała nagranie aktorka.

Zobacz galerię

Film "Plagi Breslau" nie trafi do kin, ale jest pierwszą pełnometrażową produkcją przygotowywaną wyłącznie z myślą o platformie Showmax. Abonenci Showmax film będą mogli obejrzeć w grudniu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×