plagi breslau

Filmy Vegi. Ranking najlepszych i najgorszych filmów Patryka Vegi [TOP10]

Patryk Vega to obecnie jeden z najbardziej płodnych, a zarazem najchętniej oglądanych, reżyserów polskiej branży filmowej. Niemal od początku swojej drogi zawodowej podejmował tematy trudne i kontrowersyjne. Filmy Vegi cieszą się niezmiennie dużą popularnością wśród kinomanów. Dla przykładu: jeden z filmów Vegi - „Niebezpieczne kobiety” obejrzało w kinie ok. 3 mln widzów. Pod względem popularności porównywany jest do Juliusza Machulskiego. Niestety filmy Vegi, z kilkoma wyjątkami, nie spotykają się z uznaniem krytyków, którzy zdają się mówić jednym głosem, że reżyser ten psuje polskie kino, a tempo produkowania przez niego filmów odbija się bezpośrednio na ich jakości.

10.06.2019Ranking

"Plagi Breslau" [RECENZJA]. Hektolitry krwi, rozrywane kończyny i "mroczna" Kożuchowska. Zupełnie nowy Patryk Vega?

Premiery filmów Patryka Vegi to już od kilku lat zawsze wielkie wydarzenia. Bez względu na opinie krytyków, widzowie walą do kin drzwiami i oknami. W przypadku filmu "Plagi Breslau" raczej będzie inaczej; nie dość, że film od razu debiutuje na kończącej swoją działalność platformie Showmax, to jeszcze ewidentnie jest w cieniu akcji promocyjnej "Kobiet mafii 2". Warto obejrzeć "Plagi Breslau" Patryka Vegi? Sprawdźcie naszą recenzję!

14.12.2018Recenzja

"Plagi Breslau". Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Bujakiewicz opowiadają o nowym filmie Patryka Vegi! Która z aktorek nie chciała rozebrać się przed kamerą? Relacja z premiery! [WIDEO+ZDJĘCIA]

11 grudnia w Warszawie odbyła się uroczysta premiera nowego filmu Patryka Vegi pt. "Plagi Breslau", który powstał na zlecenie platformy Showmax. Co o swoim nowym filmie powiedział nam reżyser? Jak w kompletnie innej roli odnalazła się Małgorzata Kożuchowska? Która aktorka modliła się, aby w filmie nie było rozbieranych scen? Sprawdźcie naszą relację z premiery filmu "Plagi Breslau"!

12.12.2018Plagi Breslau

"Plagi Breslau". Patryk Vega schudł 40 kilogramów? Ogromna metamorfoza reżysera! Zobaczcie, jak zmieniał się autor "Pitbulla"! [DUŻO ZDJĘĆ+WIDEO]

Patryk Vega to jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich reżyserów. Krytycy go nienawidzą, ale widzowie kochają, bo na kolejne filmy Vegi chodzą miliony ludzi do kin! Reżyser od czasu swojego debiutu mocno zmienił swój wizerunek. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmieniał się Patryk Vega! Sprawdźcie wszystkie metamorfozy Patryka Vegi!

12.12.2018Patryk Vega

"Plagi Breslau". Małgorzata Kożuchowska jak Clarice Starling z "Milczenia owiec"? Zobacz, co dzieje się na planie nowego filmu Patryka Vegi [RELACJA Z PLANU]

Jakiś czas temu mieliśmy okazje odwiedzić Wrocław i zobaczyć, jak powstają "Plagi Breslau" - najnowszy film Patryka Vegi z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Na planie porozmawialiśmy o tej produkcji z odtwórczyniami głównych ról, jak i samym reżyserem. Jak zrodził się pomysł na scenariusz "Plag Breslau"? Czym Małgorzata Kożuchowska ujęła Patryka Vegę, że ten zdecydował się obsadzić ją w głównej roli? Zobaczcie naszą relację z planu filmu "Plagi Breslau".

20.07.2018Plagi Breslau

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×