„Plan B”. Dorociński mocuje się z psem, a Preis demoluje kuchnię, czyli kulisy nowego filmu Kingi Dębskiej [WIDEO+ZDJĘCIA]

Marcin Dorociński mocuje się z psem, a Kinga Preis demoluje kuchnię – zobacz zakulisowy materiał z planu nowego filmu Kingi Dębskiej pt. „Plan B”!

Multimedia

Dlaczego Kinga Preis wzięła udział w filmie o miłości w reżyserii Kingi Dębskiej? -W scenariuszu „Planu B” ujęła mnie prawda w opowieści o człowieku. Dla mnie większość komedii romantycznych to ckliwe historie o relacjach damsko-męskich. W tym przypadku nie zauważam nadmiernej słodyczy czy wybujałego romantyzmu. Szczęście nie zawsze można odnaleźć szybko i w sposób oczywisty, trzeba o nie walczyć. „Plan B” jest szczerą opowieścią o ludziach, którzy muszą się zmagać i walczyć o szczęście, które nie jest dane raz na zawsze. – podkreślała aktorka.

Marcin Dorociński miał na planie wyjątkową partnerkę. -W „Planie B” ujęła mnie historia Mirka i możliwość niezwykłego partnerstwa z psem. Miałem okazję grać z przepiękną suczką Kotletem, która wygląda jak zbój, czym mnie oczarowała. Ma ogromny talent, pokłady cierpliwości i pokory. Nie ma w niej żadnej agresji. Byłem w wyjątkowej sytuacji, ponieważ miałem możliwość wyboru psa, z którym będę grał – z jednej strony to ogromne zaufanie, które mnie bardzo cieszy, z drugiej strony wiązało się to również z odpowiedzialnością za ten wybór. Na castingu pojawiło się wiele psów i Kotlet tak naprawdę tylko towarzyszyła swojemu koledze. To bardzo filmowe, ale gdy tylko ją zobaczyłem, od razu złapaliśmy kontakt. Kotlet okazała się wymarzoną partnerką – czasem trudno jest powtórzyć ujęcia, to żmudny proces, co dopiero robić duble z psem. A ona dawała sobie radę. W przerwach staliśmy i „gadaliśmy” sobie z Kotletem, bawiliśmy się. Bardzo szybko sobie zaufaliśmy. – podkreślał aktor.

Bohaterów „Planu B” poznajemy przed walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia (Kinga Preis), Mirek (Marcin Dorociński), Klara (Roma Gąsiorowska) i Agnieszka (Edyta Olszówka) spotykają na swojej drodze ludzi, którzy dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B! „Plan B” powstał na podstawie scenariusza Karoliny Szablewskiej – autorki pierwszej części „Listów do M.” oraz „Po prostu przyjaźń”.

Zobacz galerię

Pokazy przedpremierowe „Planu B”

Pierwszy pokaz oraz spotkanie z Kingą Dębską i Tatianą Mindewicz-Paucz odbędzie się w środę 24 stycznia w kinie Atlantic. Pokazy w tygodniu 26.01 – 01.02:
Multikino – wszystkie kina sieci w środę 31 stycznia oraz seanse w wybranych lokalizacjach w Kinie na Obcasach 1 lutego

Ponadto:
Iława – Kinoteatr Pasja
Jędrzejów – Centrum Kultury
Katowice – Cinema City Punkt44
Kraków – Cinema City Bonarka
Krosno – ArtKino
Limanowa – Klaps
Łęczyca – Górnik
Łódź – Cinema City Manufaktura, Charlie
Nowy Sącz – Sokół
Poznań – Cinema City Kinepolis, Rialto
Radzyń Podlaski – Oranżeria
Świecie – Wrzos
Toruń – Cinema City Plaza, Centrum
Warszawa – Kino Atlantic, Cinema City Arkadia, Cinema City Mokotów Wrocław – Cinema City Wroclavia ,DCF
Żory – Na Starówce

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×