"Plan B". Kinga Preis: To mądra opowieść o ludziach [WYWIAD+WIDEO]

Przy okazji premiery nowego filmu Kingi Dębskiej pt. "Plan B", mieliśmy okazję porozmawiać z jedną z gwiazd tego obrazu, Kingą Preis. Zobaczcie, co opowiedziała nam aktorka.

Multimedia

Kinga Preis w "Planie B" wciela się w postać Natalii, żony i matki, która swoją karierę muzyczną poświęciła na rzecz rodziny. Czy to był dobry wybór? Czy droga do powrotu na dawną ścieżkę jest już zamknięta? O tym i o wielu innych życiowych problemach opowiada film Kingi Dębskiej.

Preis, Olszówka, Dorociński i Gorol opowiadają o filmie Kingi Dębskiej [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kinga Preis opowiedziała nam o kulisach powstawania "Planu B", o tym, jak przygotowywała się do roli i jakie otworzyło to w niej emocje, a także zdradziła, jaką reżyserką jest Kinga Dębska.

PLAN B

Nowy film Kingi Dębskiej opowiada o miłości - pełen emocji, humoru i życiowej prawdy. Bohaterów poznajemy przed walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami.

"Plan B". To nie jest kolejna komedia romantyczna! Zobacz więcej

Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B! Gwiazdami produkcji są Kinga Preis, Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska, Małgorzata Gorol oraz Marcin Dorociński.

KINGA PREIS OPOWIADA O FILMIE "PLAN B" - WYWIAD

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×