"Plan B". Preis, Dorociński, Olszówka, Gąsiorowska i Gorol na pokazie prasowym filmu [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Plan B" zadebiutuje w kinach 2 lutego 2018 roku. Za ami pokaz prasowy nowego filmu Kingi Dębskiej z udziałem gwiazd produkcji. Kto pojawił się na wydarzeniu? Zobacz zdjęcia!

Multimedia

Warszawa. 11 stycznia odbył się pokaz prasowy nowego filmu Kingi Dębskiej pt. "Plan B". Na projekcji nie zabrakło obsady filmu, do zdjęć pozowali m.in. Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska i Małgorzata Gorol. Zdjęcia z pokazu możesz zobaczyć w naszej galerii!!

Zobacz galerię

Przypominamy, że "Plan B" to historia o niełatwym poszukiwaniu miłości, o znajdowaniu sensu w relacjach z innymi i o tym, że zawsze jest nadzieja, że po burzy wyjdzie słońce. Bohaterów poznajemy przed walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia (Kinga Preis), Mirek (Marcin Dorociński), Klara (Roma Gąsiorowska) i Agnieszka (Edyta Olszówka) spotykają na swojej drodze ludzi, którzy dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B.

Preis, Gąsiorowska, Olszówka i Dorociński w pierwszym teaserze nowego filmu Kingi Dębskiej [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

„Plan B” powstał na podstawie scenariusza Karoliny Szablewskiej – autorki pierwszej części „Listów do M.” oraz „Po prostu przyjaźń”.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×