"Plan B". Preis, Olszówka, Dorociński i Gorol opowiadają o filmie Kingi Dębskiej [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już 2 lutego do kin trafi nowy film Kingi Dębskiej pt. "Plan B". Mieliśmy okazję porozmawiać z gwiazdami tej produkcji: Kingą Preis, Edytą Olszówką, Małgorzatą Gorol oraz Marcinem Dorocińskim, którzy opowiedzieli nam o filmie.

Multimedia

"Plan B" to film o miłości - pełen emocji, humoru i życiowej prawdy. Bohaterów poznajemy przed walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

Kinga Preis w filmie "Plan B" wciela się w postać Natalii:

Jest to kobieta w moim wieku, która żyje w poczuciu, że ma bardzo wypracowany świat swojej rodziny. Wyzbyła się pasji, kiedyś była osobą muzykującą i całość swojego bycia podporządkowała mężowi i córce.

"Plan B", Grey i "Kobiety mafii" w lutym w kinach! Sprawdźcie, co jeszcze! [WIDEO]Zobacz więcej

Kilka słów na temat swojej roli powiedziała nam też Edyta Olszówka:

Moja bohaterka ma na imię Agnieszka i jest wykładowcą polonistyki. Poznajemy ją, kiedy jest bardzo spełniona w miłości. Jest kochana i kocha, ale na skutek tragicznego wydarzenia traci grunt pod nogami.

Z kolei Marcin Dorociński, czyli filmowy Mirek, opowiedział nam o... castingu dla psów!

Kiedy wszedłem na salę, w której było ze 20 różnych, cudownych psów, zobaczyłem Kotleta i byłem pewien, że jest to po prostu kundel, który wygląda naprawdę zawadiacko i który jest groźny, bezczelny, ale jednocześnie też urokliwy. Oczy Kotleta są niesamowite. Podszedłem do Pauliny, która przyszła z Kotletem, a ona mi mówi, że ten pies jest dziewczyną i nie przyszła na casting, tylko jest tu towarzysko.

Kinga Preis, Marcin Dorociński i Edyta Olszówka na uroczystej premierze filmu Kingi Dębskiej [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Warto w "Planie B" zwrócić uwagę na Małgorzatę Gorol, która może być prawdziwym odkryciem tego sezonu w kinie. Poza "Planem B", obecnie możemy oglądać ją w serialowym "Botoksie", a ponadto na swoją premierę czeka film "Twarz" Małgorzaty Szumowskiej. Gorol krótko opowiedziała nam o scenariuszu "Planu B".

"PLAN B" W KINACH OD 2 LUTEGO

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jacek Stein ul. 1-Brygady 65/2 33-300 Nowy Sącz sjacek65@interia.eu (gość)

    Witam !!! Dla mnie film "Plan B" to HIT. Zainteresowany jestem psem - suczką - KOTLETEM . Gdzie można takiego KOTLETA kupić ?

    23.02.2018 09:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×