"Planeta singli 2". Zwiastun drugiej części komedii romantycznej z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem [WIDEO]

Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr znowu zakochani! W sieci pojawił się pierwszy zwiastun "Planety Singli 2" - 2. części świetnie przyjętej przez widzów komedii romantycznej. Premiera w kinach już w listopadzie!

Multimedia

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander (Kamil Kula) – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Agnieszka Więdłocha: Dwie kontynuacje będą kręcone równocześnie! [WIDEO]Zobacz więcej

"Planeta Singli 2" to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku – kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów. Na kinowe ekrany powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Na ekranie nie zabraknie wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery.

"Planeta Singli 2" w kinach od 9 listopada 2018 r. Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu!

Damięcki, Adamska, Musiał i Grochowska w nowej komedii na święta. Będzie lepsza niż "Listy do M."? [ZWIASTUN]Zobacz więcej

Zobacz galerię

https://www.facebook.com/telemagazynpl/

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×