"Planeta Singli 2" ZWIASTUN. Zobaczcie, co wydarzy się w 2. części kultowej polskiej komedii romantycznej! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Do sieci trafił właśnie zwiastun filmu "Planeta Singli 2"! Nie brakuje zaskoczeń, bo okazuje się, że życie głównych bohaterów to wcale nie sielanka... Zobaczcie, czego spodziewać się po "Planecie Singli 2"!

Multimedia

"PLANETA SINGLI 2" - O CZYM JEST FILM

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Byli umówieni, a teraz są... pokłóceni? Zobaczcie plakat promujący nową część kultowej komedii! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"PLANETA SINGLI 2" - OBSADA

W rolach głównych oczywiście będziemy podziwiać Macieja Stuhra i Agnieszkę Wiedłochę, natomiast na drugim planie pojawią się Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Danuta Stenka, Joanna Jarmołowicz, Kamil Kula, Iza Miko, Karol Strasburger oraz Witold Paszt z zespołu VOX.

"PLANETA SINGLI 2" DO KIN TRAFI 9 LISTOPADA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Super jest zwiastun, nie mogę się doczekać

    16.10.2018 19:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×