"Planeta Singli 3". Borys Szyc sugeruje, że główny bohater kultowej komedii romantycznej inspirowany jest Kubą Wojewódzkim? [WYWIAD]

Już 8 lutego do kin trafi najnowsza odsłona kultowej komedii romantycznej - "Planeta Singli 3". Jednym z głównych bohaterów tej produkcji jest Borys Szyc, który zdradził nam kilka ciekawostek na temat filmu.

Multimedia

Borys Szyc w "Planecie Singli 3" wciela się w postać Leszka Wilczyńskiego, który ma za złe brat, Tomkowi (Maciej Stuhr), że ten wyjechał i porzucił rodzinę, gdy ta go najbardziej potrzebowała. Zamiast tego Tomek wolał uciec do Warszawy, gdzie zrobił karierę w telewizji.

"Planeta Singli 3". Czas na wiejskie wesele, czyli Ania i Tomek powracają! Czy "Planeta Singli" wciąż śmieszy?Zobacz więcej

Czy ten życiorys Wam kogoś przypomina? To zasugerował sam Borys Szyc:

Tomek uprawia niepoważny zawód i dostaje ogromne pieniądze za opowiadanie głupich dowcipów w telewizji. Znamy takie osoby, które mają swój show w telewizji i opowiadają głupie dowcipy. I udają młodszych niż są.

Przepiękna Więdłocha i Linda w czerwonych spodniach. Gwiazdy promują 3. część popularnej komedii!Zobacz więcej

Czy postać Tomka Wilczyńskiego inspirowana była Kubą Wojewódzkim? Takie skojarzenia pojawiały się już przy premierze pierwszej części "Planety Singli". Co jeszcze powiedział nam o filmie Borys Szyc? Sprawdźcie wywiad!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×