"Planeta Singli 3". Przepiękna Więdłocha i Linda w czerwonych spodniach. Gwiazdy promują 3. część popularnej komedii!

To już 3. część bijącej rekordy popularności komedii, opowiadającej o związku dwojga, z pozoru całkiem różnych od siebie osób - Ani i Tomka. Wcielający się w głównych bohaterów Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr pojawili się na uroczystej premierze "Planety Singli 3". Kto jeszcze był obecny?

Multimedia

"Planeta Singli 3" - premiera

Ania (Agnieszka Więdłocha) i Tomek (Maciej Stuhr), po wielu wzlotach i upadkach, wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka (Maria Pakulnis) są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok.

"Planeta Singli 3". Czas na wiejskie wesele, czyli Ania i Tomek powracają! Czy "Planeta Singli" wciąż śmieszy?Zobacz więcej

Nie zabraknie też mamy Ani (Danuta Stenka), która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem. Niestety jej wizerunek rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Będą także nowe problemy w życiu weselnych gości – Oli (Weronika Książkiewicz) i Bogdana (Tomasz Karolak), których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki (Joanna Jarmołowicz), która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka (Bogusław Linda).

"Planeta Singli 3" w kinach od 8 lutego 2019 r. Ten film to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy. Podczas uroczystej premiery w Warszawie opowiadały o tym gwiazdy, które pojawiają się na ekranie. Na czerwonym dywanie nie zabrakło też gości. Kto przyszedł? Zobaczcie galerię!

"Love actually" czy "Notting Hill"? Aktorzy wybierają najlepszą komedię romantyczną! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×