"Planeta Singli 4". Czy powstanie kolejna część hitowej komedii romantycznej? Maciej Stuhr wyjaśnia!

"Planeta Singli" to jeden z najpopularniejszych polskich filmów ostatnich lat. Wielu widzów po premierze 3. części zastanawia się, czy hitowa komedia romantyczna doczeka się kolejnej części. Czy jest na to szansa? Maciej Stuhr wyjaśnia!

Multimedia

Trzecia część ulubionej komedii Polaków pt. "Planeta Singli" trafiła do kin 8 lutego. Produkcja zapowiadana była jako wielki finał miłosnej historii Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr). W ostatniej części "Planety SIngli" główni bohaterowie szykują się do ślubu, który ma odbyć się w rodzinnych stronach pana młodego. Na ekranie, poza znanymi już widzom aktorom, pojawiły się nowe postacie, w których rolę wcielą się m.in. Bogusław Linda, Borys Szyc czy Maria Pakulnis.

"Planeta Singli 3". Czas na wiejskie wesele, czyli Ania i Tomek powracają! Czy "Planeta Singli" wciąż śmieszy?Zobacz więcej

Czy "Planeta Singli 3" to definitywny koniec historii Ani i Tomka? Wielu widzów zadaje sobie po premierze filmu to pytanie. Do plotek ustosunkował się jednak Maciej Stuhr. Czy powstanie kolejna część hitowej komedii romantycznej? -Jak zabraknie nam kiedyś pieniędzy, to skończymy w serialu półanimowanym jako "Planeta Starców" albo "Planeta Sztywnych". Nasze założenie jest takie, że to ma być trylogia - powiedział Maciej Stuhr.

Co jeszcze zdradził filmowy Tomek? Zobaczcie wideo!

Zobacz galerię

*Źródło: Agencja TVN

Komentarze

Skomentuj
  • zagraj (gość)

    to ty ale na słowniku

    17.11.2020 04:45
  • SWEET J (gość)

    Ja bym chciała zagrać w planeta Singli 4 bo lubię ten film i moja ciocia to kuzynka głuwnej roli czyli Agnieszki Więdłochy

    11.03.2020 11:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×