"Planeta Singli". Agnieszka Więdłocha: Dwie kontynuacje będą kręcone równocześnie! [WIDEO]

"Planeta Singli" to jeden z największych filmowych hitów ubiegłego roku. Komedia romantyczna, którą wyreżyserował Mitja Okorn, zdobyła uznanie zarówno krytyków, jak i widzów. Agnieszka Więdłocha zdradziła nam, że planowane są aż dwie kontynuacje "Planety Singli"!

Multimedia

Agnieszka Więdłocha przyznała, że zdjęcia do "Planety Singli 2" i "Planety Singli 3" będą realizowane równocześnie. Ekipa jeszcze nie weszła na plan, ale aktorka przyznaje, że czuje się bardziej podekscytowana niż przy części pierwszej, gdyż trudniejszą sztuką będzie zrealizowanie filmów, które dorównają części pierwszej.

"Planeta Singli". Dobra zmiana w polskim kinieZobacz więcej

Aktorka powiedziała nam również, że tym razem na stołku reżyserskim kontynuacji "Planety Singli" nie zasiądzie Mitja Okorn. Kto go zastąpi? Tego jeszcze nie mogła nam zdradzić. W tym miejscu warto dodać, że Mitja Okorn przygotowuje się właśnie do nakręcenia w Hollywood melodramatu "Life In A Year", którego gwiazdami będą Jaden Smith oraz Cara Delevingne.

Należy nadmienić, że znane są wstępne daty premier filmów "Planeta Singli 2" i "Planeta Singli 3". Druga część komedii do kin ma trafić 9 listopada 2018 roku, natomiast trzecia odsłona na ekranach kin zadebiutuje 1 lutego 2019 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    Bez Okorna może nie być już tak dobrze, ale trzymam kciuki.

    30.08.2017 22:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×