"Planeta Singli" doczeka się swojej amerykańskiej wersji?

Kolejny sukces na koncie „Planety Singli”. Przebojową komedię obejrzało już 1 350 000 widzów! To najchętniej oglądany film tego roku na polskich ekranach. Hit z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą doczeka się także amerykańskiej wersji. Po pokazie specjalnym na targach filmowych w Berlinie pojawiły się oferty z największych hollywoodzkich wytwórni.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE:

"Planeta Singli". Dobra zmiana w polskim kinie [RECENZJA]
"Planeta Singli" lepsza od "Deadpool"!

Świetnie przyjęta przez widzów i chwalona przez krytykę „Planeta Singli” zanotowała spektakularny, historyczny drugi weekend na polskich ekranach – w walentynkowy weekend film obejrzało 524 tysiące widzów. Po 17 dniach wyświetlania film Mitji Okorna obejrzało już 1 350 000 widzów, co zwiastuje jeden z najlepszych wyników frekwencyjnych polskiego kina w ostatnich latach.

Zapowiada się kolejny spektakularny, międzynarodowy sukces polskiego kina. Film docenili przedstawiciele hollywoodzkich studiów, którzy obejrzeli „Planetę Singli” na specjalnym pokazie podczas targów filmowych w ramach tegorocznego Berlinale.

W ostatnim tygodniu otrzymaliśmy propozycje zrobienia remake’u od czterech dużych amerykańskich wytwórni. Od razu weszliśmy w poważne rozmowy i liczę, że wkrótce powstanie hollywoodzka wersja "Planety Singli". Istotnym dla mnie elementem rozmów jest nie sama sprzedaż praw, ale głównie skierowanie filmu do produkcji – mówi Radosław Drabik, producent filmu i założyciel firmy Gigant Films.

Ponadto warto dodać, iż w jednym z wywiadów Mitja Okorn, reżyser filmu, zdradził, że wszystko wskazuje na to, że "Planeta Singli" doczeka się swojej drugiej części! Czekacie?

Komentarze

Skomentuj
  • Fila (gość)

    Niech pokażą oryginał a nie kopiują pomysł. Serio? Wielkie Stany. Film jest świetny, gratuluję sukcesu. ;)

    24.02.2016 20:19
  • Janina (gość)

    Byłoby genialnie! w końcu w te stronę, a nie tlyko my od nich. Planeta singli udowadnie, że w kraju and Wisła też potrafią fajne kino rozrywkowe zrobić :)

    23.02.2016 19:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×