MWMEDIA
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[2/24]

"Plebania". Małgorzata Teodorska była wschodzącą gwiazdą polskiej telewizji. Co stało się z serialową Irką Tosiek?

Małgorzata Teodorska to urodzona 8 lutego 1981 roku aktorka i modelka, znana szerokiej publiczności z roli Irki Tosiek z serialu "Plebania". Z wykształcenia jest ekonomistką. Przed kamerą zadebiutowała w serialu dokumentalnym „Modelki”, w którym mogliśmy oglądać również Karolinę Malinowską.

Najpierw poszłam na jeden casting, potem na drugi, trzeci i za którymś razem się udało. Spotkałam wcześniej fajną ekipę przy reportażu „Modelki”. Praca na planie bardzo mi się spodobała. Filmowano nasze codzienne życie i problemy. Ja wychowywałam wtedy małą Wiktorię. I mimo, że to był żywioł totalny, miałam okazję, aby zaobserwować, jak wygląda świat z punktu widzenia kamery, a nie aparatu fotograficznego. Pamiętam, że miałam wtedy kostiumy kąpielowe w żenujących kolorach (śmiech). Ale moi rodzice do dziś przechowują cały reportaż – wszystkie odcinki! - opowiadała w rozmowie z Joanną Rutkowską.

[2/24] "Plebania". Małgorzata Teodorska była wschodzącą gwiazdą polskiej telewizji. Co stało się z serialową Irką Tosiek?


×