"Plebania". Weronika Parys była dziecięcą gwiazdą TVP. Jak zmieniła się Kasia z "Plebanii"? Co dziś robi?

Weronika Parys zaistniała dzięki roli Kasi Cieplak w serialu "Plebania". Po dziesięciu latach grania w kultowym już dziś serialu TVP Parys odeszła z produkcji. Dlaczego? Jak dziś wygląda i co robi Kasia z "Plebanii"?

Multimedia

Weronika Parys - jak wygląda i co dziś robi Kasia z "Plebanii"?

Weronika Parys zaczęła grać w "Plebanii" gdy miała 5 lat. Szybko stała się dziecięcą gwiazdą TVP, ale po 10 latach grania w popularnej produkcji, Parys postanowiła odejść z produkcji. W roli Kasi, córki Krystyny (Bernadetta Machała-Krzemińska) zastąpiła ją w 2010 roku Olga Kalicka. Dlaczego Weronika Parys zrezygnowała z kariery w telewizji?

Zaczęłam grać w „Plebanii”, gdy miałam 5 lat i przez długi czas było to naprawdę niesamowita przygoda i porządna szkoła życia. Jednak muszę przyznać, że z czasem zaczęło być to uciążliwe - nagrania po szkole i w weekendy, bardzo ograniczony kontakt ze znajomymi. Rówieśnicy bardzo mi dokuczali, co było dodatkową motywacją do odejścia z serialu. Dlatego już jakiś czas przed "podmianką" chciałam zrezygnować, ale nie bardzo była taka możliwość. Aż w końcu w pewnym momencie produkcja serialu chciała zmian i wtedy bardzo pokojowo się rozstaliśmy - wyznała w 2017 roku Weronika Parys w rozmowie z Faktem.

Małgorzata Teodorska była wschodzącą gwiazdą polskiej telewizji. Co stało się z serialową Irką Tosiek?Zobacz więcej

Po odejściu z ”Plebanii”, Weronika Parys wyjechała na rok do Stanów Zjednoczonych. Obecnie mieszka w Polsce i studiuje dziennikarstwo. Jak przyznała w rozmowie z Faktem, nie zamierza wracać do zawodu aktorki. -To po prostu nie jest tryb życia dla każdego, bardzo lubię swoje wolne weekendy - powiedziała Parys.

Weronika Parys prowadzi Instagrama, na którym publikuje piękne zdjęcia. Fotografia jest jej wielką pasją. W galerii możecie zobaczyć, jak zmieniła się Kasia z "Plebanii".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×