plebania

„Plebania”. Włodzimierz Matuszak związał się z kobietą młodszą od swojej córki. Tak obecnie wygląda związek słynnego proboszcza z „Plebanii”

Włodzimierz Matuszak największą popularność zyskał za sprawą roli proboszcza w serialu „Plebania”. Kojarzący się widzom z sutanną aktor był w pewnym momencie na ustach wszystkich. Wszystko za sprawą jego życia prywatnego - Włodzimierz Matuszak związał się z kobietą, która była od niego młodsza o ponad 30 lat. Co dziś u niego słychać?

19.11.2022Plebania

"Plebania". Paweł Gędłek zachwycał widzów jako Romuś. Przedwczesna śmierć aktora wstrząsnęła całą Polską!

Chociaż Paweł Gędłek w serialu "Plebania" wcielał się w drugoplanową postać Romusia Borosiuka, to zdążył rozkochać w sobie wszystkich widzów serialu TVP. Niestety, 12 września 2004 roku aktor zmarł z powodu nieudanego przeszczepu serca. Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską i do dzisiaj trudno pogodzić się ze śmiercią tego utalentowanego aktora.

10.11.2022Plebania

"Pierwsza miłość". Wojciech Błach niczym David Beckham. Przez lata aktor zmienił się nie do poznania. Jego archiwalne zdjęcia to hit!

Wojciech Błach jest niekwestionowaną gwiazdą "Pierwszej miłości" i jednym z najpopularniejszych serialowych aktorów ostatnich lat. Dziś jego znakami rozpoznawczymi są nienaganny styl oraz klasa, jaką reprezentuje ze sobą artysta. Czy tak samo było kiedyś? Pokazujemy, jak wyglądał słynny aktor na początku swojej kariery. Te zdjęcia musicie koniecznie zobaczyć!

06.10.2022Pierwsza miłość

"Plebania" wylansowała mnóstwo gwiazd, które dziś robią wielkie kariery! Agnieszka Włodarczyk, Wojciech Błach, Krzysztof Ibisz i nie tylko. Pamiętacie, kto w niej grał?

"Plebania" to serial, który przez ponad 11 lat emitowany był na antenie TVP. Dla wielu aktorów młodego pokolenia, produkcja o mieszkańcach Tulczyna i Hrubielowa, okazała się trampoliną do kariery. Nie wszyscy wykorzystali swoją szansę. Dzisiaj za to serial jest źródłem wielu memów i żartów!

05.10.2022Plebania

Irena Karel zniknęła z ekranów po śmierci męża. Najpiękniejsza polska aktorka ma już 79 lat. Jak dziś wygląda?

Irena Karel w PRL zachwycała talentem i urodą. Piękna aktorka była przez wielu określana mianem "polskiej Brigitte Bardot". Wydawać by się mogło, że ma wszystko - aż los nie odebrał jej ukochanego. - Kocham życie, a kiedy zdarzy się tragedia, próbuję znaleźć w niej przesłanie i patrzeć w przyszłość optymistycznie - podkreślała seksbomba lat 60. w jednym z wywiadów. Jak dziś wygląda gwiazda kina, Irena Karel?

30.09.2022Rzeczpospolita babska

Spotkał ją, gdy przechodził trudny czas w życiu. Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś tworzą piękną parę. Jak wygląda życie aktorki z nowym bohaterem Polaków?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od dwóch lat tworzą udany związek, którego owocem jest roczny synek - Milan. Historia znajomości jednej z najpiękniejszych polskich aktorek i sportowca - rekordzisty świata na dystansie pięciokrotnego Ironmana - zaczęła się niepozornie. Para szybko jednak zrozumiała, że z uczuciami nie warto walczyć. Oto ich historia.

22.08.2022Plebania

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×