Plejada TOP TEN 2014 rozdane! Pełna lista zwycięzców! [ZDJĘCIA]

W czwartek 22.05.2014 rozdano statuetki Plejada TOP TEN 2014. Poznaj wszystkich laureatów.

Multimedia

W czwartek 22 maja po raz czwarty wręczono statuetki Plejada TOP TEN 2014. Nagrody przyznano w ośmiu kategoriach. Dodatkowo przyznano również Nagrodę Specjalną, a jeden laureat został wybrany przez głosowanie czytelników serwisu.

NOMINACJE DO PLEJADA TOP TEN 2014

Gwiazdy show-biznesu, które w minionym roku błyszczały najjaśniej w polskich mediach, otrzymały podczas gali Plejada TOP TEN 2014 wyjątkowe wyróżnienie - ich imionami zostały nazwane gwiazdy na niebie. Redakcja wybrała 10 wyjątkowych gwiazd z gromady Plejady i wpisała do dedykowanego Katalogu Gwiazd Plejada.pl (Gwiezdny katalog Gwiazd Plejada.pl został utworzony przez redakcję portalu Plejada.pl i nie ma on odzwierciedlenia w naukowych i astronomicznych katalogach gwiazd. Nadanie imienia gwieździe nie wiąże się z nadaniem prawa do jej własności.), oznaczając je nazwiskami laureatów. W ten oto sposób zapoczątkowano nową erę gwiezdnych nagród!

Osobowość roku: - Filip Chajzer

Debiut roku: - Barbara Kudej-Szatan

Niezniszczalni: - Katarzyna Dowbor

Zawsze na szycie: - Krzysztof Ibisz

Wydarzenie roku: - Marta Wierzbicka w "Playboyu"

Gwiazda stylu: - Ada Fijał

Kariera bez granic: - Paweł Deląg

Gwiazda w biznesie: - Natasza Urbańska

Laureatem nagrody specjalnej został Dawid Woliński, który, jak czytamy w uzasadnieniu jury "w niewielkiej windzie chował wielkie serce i dystans do siebie".

Nagrodę internautów zdobył Dawid Kwiatkowski, którego fanki nie zawiodły w głosowaniu użytkowników Plejady, oddając na Dawida zdecydowanie największą liczbę głosów.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×