"Plemienna szkoła przetrwania: Chiny". Jak wygląda życie w niebezpiecznych górach? Kiedy premiera w tv? [ZDJĘCIA]

Ekspert surwiwalu Hazen Audel wyrusza do Państwa Środka. Zapuszcza się w bardzo niebezpieczne górskie rejony pełne niedźwiedzi i jadowitych węży. Sprawdź, kiedy oglądać "Plemienna szkoła przetrwania: Chiny"!

Multimedia

"Plemienna szkoła przetrwania: Chiny" sobota, 5 stycznia, godz. 19:00 na National Geographic - sprawdź program tv

Ekspert surwiwalu Hazen Audel tym razem wyrusza do Państwa Środka. Jego podróże jak zwykle obfitują w niezwykłe przygody i arcytrudne zadania. "Hazen Audel dociera nad rzekę Dulong. Z tamtejszymi mieszkańcami wyrusza w dzikie górskie rejony, żeby zdobyć cenne zioła i miód dzikich pszczół."

"Hazen Audel powraca! W trzyczęściowym programie zobaczymy, jak surwiwalowy ekspert wyrusza do chińskich prowincji Heilongjiang i Yunnan. Jego podróże jak zwykle obfitują w niezwykłe przygody. Tym razem Audel upoluje ryby, które będą daniem głównym podczas wielkiej uczty. Dotrze również do ukrytej doliny, w której jego zadaniem będzie pogodzenie zwaśnionych klanów." "Hazen Audel dołącza do mieszkańców rejonu nad rzeką Dulong w południowo-zachodnich Chinach.

Razem będą musieli pokonać jej wzburzone wody i przedzierać się przez lasy pełne niedźwiedzi i jadowitych węży. Ich celem są góry, gdzie mają zdobyć cenne zioła i miód, którego strzegą roje dzikich pszczół. Hazen wie, że musi stanąć na wysokości zadania i powrócić do wioski z zapasami, które wyżywią mieszkańców i zapewnią im godny zarobek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×