"Plemienna szkoła przetrwania". Jak przetrwać w lasach deszczowych? Sprawdź, co poradzi mistrz survivalu!

Widzowie zobaczą, jak przeżyć w nieprzyjaznej gęstwinie lasu deszczowego. Mistrz survivalu zdradza sekrety plemion żyjących w pełnych niebezpieczeństw puszczach.

Multimedia

"Plemienna szkoła przetrwania" środa, 30 stycznia, godz. 23:00 na National Geographic - sprawdź program tv

Mistrz survivalu Hazen Auden podróżuje do najdzikszych i najbardziej nieprzyjaznych rejonów świata. Przemierza lasy tropikalne i pustynie, zdobywa szczyty i wędruje przez pustkowia, badając, jak z tymi trudnymi warunkami radzą sobie członkowie lokalnych społeczności plemiennych.

W programie zobaczymy najbardziej emocjonujące i najciekawsze materiały zarejestrowane podczas wypraw Hazena. Ukazują one, jak różne kultury zdołały przetrwać setki lat mimo ekstremalnych warunków życia. W dżunglach i lasach deszczowych panują warunki bardzo nieprzyjazne dla człowieka - bujna roślinność, śmiertelnie groźne pasożyty czy uciążliwa wilgotność i upał mocno dają się we znaki.

Jednak rdzenni mieszkańcy tych rejonów żyją tu od tysięcy lat i nie tylko zdołali przetrwać, lecz także znaleźli sposób, by się rozwijać. Hazen Audel prezentuje podpatrzone u miejscowych plemion umiejętności, które pozwalają ocalić życie w tropikalnej puszczy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×