"Plotkara". Blair Waldorf istnieje naprawdę? Widzowie nie mają wątpliwości, kto zainspirował twórców serialu!

Spekulacje na temat tego, kto był pierwowzorem postaci Blair Waldorf z oryginalnej "Plotkary" trwają już od kilkunastu lat. Widzowie nie mają wątpliwości, kim musiała być osoba, która zainspirowała twórców serialu!

Multimedia

Blair Waldorf w rzeczywistości

W październiku na HBO GO pojawiły się obie odsłony "Plotkary". Nic dziwnego, że na nowo rozgorzały dyskusje fanów serialu. Od czasu premiery pierwotnej wersji produkcji, która miała miejsce w 2007 roku, część fanów zastanawia się, kto stanowił inspirację dla stworzenia postaci Blair Waldorf. Oczywiście są to wyłącznie plotki, ponieważ twórcy nigdy nie odnieśli się do tej kwestii, jednak jest jedna osoba, której nazwisko pojawia się w tych rozważaniach najczęściej.

Gwiazdy "Gossip Girl" po latach. Jak dziś wyglądają i co robią Blake Lively, Penn Badgley i inni?Zobacz więcej

Mowa o Olivia Palermo, amerykańskiej aktorce, modelce, przedsiębiorczyni oraz influencerce. Osoby przekonane, że to właśnie życie Olivii stało się podstawą dla stworzenia postaci Blair podkreślają, że podobieństw między kobietami jest tak wiele, że trudno uwierzyć, że mógłby to być przypadek.

Zarówno Olivia, jak i Blair dorastały na nowojorskim Upper East Side. Ich rodzice są bogatymi ludźmi sukcesu - ojciec Olivii jest deweloperem, natomiast matka (tutaj kolejna cecha wspólna z sytuacją Blair) jest dekoratorką wnętrz. Obie dziewczyny są członkiniami wyższych sfer Nowego Jorku, a także uwielbiają luksus i markowe stroje. Niektórym udało się dopatrzyć podobieństw między stylizacjami Olivii i jednej z głównych bohaterek "Plotkary".

Obie odsłony "Plotkary" dostępne są na HBO GO!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×