"Plotkara". Blogerka Tavi Gevinson dołączyła do obsady serialu! Kogo zagra?

Obsada kontynuacji serialu "Plotkara" powiększa się. Do ekipy dołączyła właśnie blogerka Tavi Gevinson. W serialu wystąpią także: Thomas Doherty, Adam Chanler-Berat i Zion Moreno. W kogo się wcielą? Sprawdź najnowsze informacje dotyczące nowych odcinków "Plotkary".

Multimedia

Tavi Gevinson zagra w kontynuacji "Plotkary"

Jak poinformował serwis Deadline, do obsady nowych odcinków serialu "Plotkara" dołączyła blogerka Tavi Gevinson, którą widzowie mogą kojarzyć z takich produkcji jak: "Scream Queens" czy "Ani słowa więcej".

Oprócz niej w serialu wystąpią również: Thomas Doherty, Adam Chanler-Berat i Zion Moreno. Na razie nie wiadomo jednak w kogo się wcielą. Wcześniej informowaliśmy, że gwiazdami nowych odcinków "Plotkary" zostały Emily Alyn Lind i Whitney Peak. Ta pierwsza wcieli się w Audrey, która po kilku latach w związku zastanawia się, czy chce czegoś więcej.

Emily Alyn Lind i Whitney Peak gwiazdami nowych odcinków. Będą jak Blair i Serena?Zobacz więcej

Przypominamy, że nowy sezon "Plotkary" ma składać się z 10 odcinków, które pokażą jak osiem lat po zamknięciu oryginalnej strony Gossip Girl, kolejne pokolenie nastolatków z Upper East Side dostaje się w łapy Plotkary. W centrum wydarzeń będą social media i sposób, w jaki przekształciły życie dorastających nowojorczyków. Narratorem opowieści będzie oczywiście tytułowa plotkara, której głosu znowu użyczy Kristen Bell.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×