"Plotkara". Josh Schwartz zaprasza starą obsadę do powrotu na plan! Kto się na to zdecyduje?

"Plotkara" doczeka się kontynuacji. Josh Schwartz, który jest jednym producentów wykonawczych serialu odpowiedział ostatnio na kilka pytań dotyczących nowych odcinków. Schwartz w rozmowie z dziennikarzami zapowiedział, że zaproszenia do starej obsady zostały już rozesłane. Czy ktoś z nich zdecyduje się wrócić na plan "Plotkary"?

Multimedia

Nowe odcinki serialu "Plotkara" przygotowywane są dla platformy streamingowej - HBO Max, której start zaplanowano na wiosnę 2020 r. Josh Schwartz, który czuwa nad całym projektem podczas spotkania z dziennikarzami na TCA press tour odpowiedział na kilka istotnych pytań dotyczących nowych odcinków "Gossip Girl". Schwartz zapewniał, że nowa "Plotkara" będzie bardziej kontynuacją niż rebootem.

Nie ma nowych aktorek grających Serenę czy Blair. To nie remake. To kontynuacja tego świata – powiedział Schwartz.

TOP15 najlepszych odcinków "Plotkary"! Pamiętacie wszystkie?Zobacz więcej

Josh Schwartz ujawnił również, że oryginalna obsada została poformowana o powstawaniu nowych odcinków. Jeśli chcieliby wrócić na plan "Plotkary", to drzwi będą dla nich otwarte.

Dotarliśmy do nich wszystkich i poinformowaliśmy ich, że to się dzieje i chcielibyśmy, aby dołączyli do obsady, jeśli tylko sami będą tego chcieli. Ale na pewno nie chcieliśmy uzależniać naszej pracy od ich uczestnictwa. Grali te postacie przez sześć lat i jeśli nie chcą wrócić, to oczywiście to uszanujemy. Wspaniale byłoby ich jednak zobaczyć - powiedział Schwartz.

W nowych odcinkach "Plotkary" poznamy kolejne pokolenie nastolatków z Upper East Side w Nowym Jorku. W centrum wydarzeń będą social media i sposób, w jaki przekształciły one życie dorastających nowojorczyków.

TOP 20 najpopularniejszych seriali młodzieżowych ostatnich lat [GALERIA]Zobacz więcej

Na razie nie wiadomo, czy w nowej odsłonie "Plotkary" pojawi się ktoś z oryginalnej obsady. "Plotkara" była przepustką do kariery i sławy dla wielu aktorów m.in. Blake Lively, Penna Badgley'a, Leighton Meester czy Eda Westwicka. Gotowość powrotu na plan "Plotkary" wyrażał jakis czas temu Chace Crawford, czyli serialowy Nate Archibald.

To była duża część mojego życia, jestem otwarty na wszystko - przyznał aktor w rozmowie z Digital Spy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×