"Plotkara". Penn Badgley zagra w kontynuacji serialu? Dan Humphrey powróci?

Penn Badgley przez sześć sezonów wcielał się w postać Dana w serialu "Plotkara". Przy okazji promocji kolejnego projektu, aktor odniósł się do plotek dotyczących jego powrotu na plan "Gossip Girl". Czy Penn Badgley wystąpi w przygotowywanej dla HBO Max kontynuacji serialu? Jest na to szansa!

Multimedia

Trwają prace nad nowymi odcinkami "Plotkary", które przygotowywane są z myślą o nowej platformie streamingowej - HBO Max. W projekt zaangażowany jest twórca oryginału - Josh Schwartz, który już jakiś czas temu zapraszał do współpracy gwiazdy "Gossip Girl". Na razie nie wiadomo, czy ktoś z obsady odpowiedział na jego odzew. Gotowość powrotu wyrażał jakiś czas temu tylko Chace Crawford, czyli serialowy Nate Archibald.

TOP15 najlepszych odcinków "Plotkary"! Pamiętacie wszystkie?Zobacz więcej

Penn Badgley w nowych odcinkach "Plotkary"?

Penn Badgley, czyli serialowy Dan Humphrey zapowiedział ostatnio, że też o tym "pomyśli". Aktor dodał, że będzie to jednak zależało od wielu rzeczy, m.in. od tego jak scenarzyści chcieliby umotywować jego (Dana) pojawienie się w nowych odcinkach.

W nowych odcinkach "Plotkary" poznamy kolejne pokolenie nastolatków z Upper East Side w Nowym Jorku. W centrum wydarzeń będą social media i sposób, w jaki przekształciły one życie dorastających nowojorczyków.

Joe Goldberg to Dan Humphrey z "Plotkary"? Penn Badgley komentuje fanowską teorię!Zobacz więcej

Czy Penn Badgley wystąpi w przygotowywanej dla HBO Max kontynuacji"Plotkary"? Jest na to szansa! Aktor nie powiedział "nie".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×