"Plotkara" wraca z nowymi odcinkami dzięki HBO Max! Kto zagra, a kogo zabranie ze starej wersji?

Pamiętacie "Plotkarę"? Kultowy już serial młodzieżowy, który świecił triumfy w latach 2007-2012? Produkcja o pławiących się w luksusach nastolatkach z Upper East Side powróci z nowymi odcinkami! Za reboot "Plotkary" odpowiada nowa platforma streamingowa - HBO Max. Kto zagra, a kogo zabranie ze starej wersji?

Multimedia

"Plotkara" doczeka się kontynuacji

Szalenie popularna i wciągająca opowieść o bogatych dzieciakach z Upper East Side powróci z nowymi odcinkami! Kultowa "Plotkara" doczeka się reboota, który został zamówiony przez nową platformę streamingową - HBO Max. Szczegóły nowej wersji "Plotkary" są na razie trzymane w tajemnicy. Wiadomo jednak, że nad projektem czuwają twórcy oryginału: Joshua Safran, Josh Schwartz i Stephanie Savage. W nowych odcinkach "Plotkary" poznamy kolejne pokolenie nastolatków z Upper East Side

> Osiem lat po zamknięciu oryginalnej strony Gossip Girl, kolejne pokolenie nastolatków z Upper East Side dostaje się w łapy Plotkary. W centrum wydarzeń będą social media i sposób, w jaki przekształciły życie dorastających nowojorczyków. To będzie serial o zmianach społecznych – wyjaśnia scenarzysta "Plotkary".

TOP 20 najpopularniejszych seriali młodzieżowych ostatnich lat [GALERIA]Zobacz więcej

Czy w nowej odsłonie "Plotkary" pojawi się ktoś z oryginalnej obsady? Tego na razie nie wiadomo. Przypominamy, że "Plotkara" była przepustką do kariery i sławy dla wielu aktorów m.in. Blake Lively, Penna Badgley'a, Leighton Meester czy Eda Westwicka. Gotowość powrotu na plan "Plotkary" wyrażał w jednym z wywiadów Chace Crawford, czyli serialowy Nate Archibald.

To była duża część mojego życia, jestem otwarty na wszystko - przyznał aktor w rozmowie z Digital Spy.

Start nowej platformy streamingowej - HBO Max zaplanowano na wiosnę 2020 r.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×